کد خبر : 8998

فیلم اقدام وحشیانه ۵ نوجوان مسلح با دو مرد.

به گزارش ستاره پارسی :

قتل های زنجیره ای این بار در چهارباغ اتفاق افتاد. قتل 5 پسر نوجوان را به دردسر انداخت. 5 پسر به دلیل سرقت موتورسیکلت قتل های زنجیره ای انجام دادند. 2 پسرجوان که عامل قتل های زنجیره ای هستند، مدعی شده‌اند نمی‌دانستند طعمه‌هایشان با شلیک گلوله ساچمه‌زن فوت می‌کنند. در این قتل های زنجیره ای 2 نفر به قتل رسیدند.

 پرونده مربوط به قتل های پنج پسر نوجوان در عرب‌آباد است. پنج پسر دانش‌آموز وقتی نتوانستند خانواده‌شان را راضی کنند که برای آنها موتورسیکلت بخرند، تصمیم گرفتند باند سرقتی تشکیل دهند و موتورسیکلت سرقت کنند. آنها با هفت میلیون تومان پس‌انداز خود یک قبضه تفنگ وینچستر ساچمه‌ای خریدند و در جریان سرقت ها مرتکب قتل دو نفر شده و مرد جوانی را تا یک‌قدمی مرگ بردند.

او پس از بهبودی از بیمارستان در شکایت خود گفت:

متهمان مرا تعقیب کرده و با خودرو چند بار به موتورم زدند که وقتی توقف کردم با اسلحه دو گلوله به سمتم شلیک کرده و من بیهوش شدم. وقتی به هوش آمدم در بیمارستان بودم. به‌طور معجزه‌آسایی با کمک یک عابر از مرگ نجات پیدا کردم.  دو پسر دانش‌آموز که عامل این دو جنایت هستند، مدعی شده‌اند نمی‌دانستند طعمه‌هایشان با شلیک گلوله ساچمه‌زن فوت می‌کنند و تصورشان این بود که آنها فقط زخمی می‌شوند.فیلم گفتگو با 5 دانش آموز آدمکش در چهارباغ / قتل های زنجیره ای با خونسردی

منبع: رکنا

ارسال نظر