کد خبر : 9013

اخبار حوادث

صحنه وحشتناکی که تهرانی ها را خیلی ترساند.

به گزارش ستاره پارسی :

سرهنگ علی همه خانی ضمن بیان این خبر گفت : صبح امروز  و در ساعت 07:45  یک فقره نشست آسفالت در محدوده  خیابان احسان تقاطع سیزدهم در منطقه خاک سفید روی می دهد .

 سرهنگ همه خانی ادامه داد : کامیونتی نیز که در این محدوده در حال تردد بوده از سمت چرخ جلو به داخل این فرورفتگی افتاده که در این حادثه کامیونت باعث شکستگی لوله آب اصلی می گردد که این مورد  به حوادث قبلی اضافه می شود .

وی افزود : نشست آسفالت ، افتادن کامیونت به داخل این فرونشست و ترکیدن لوله آب اصلی را در نظر بگیرید که باعث تشدید ترافیک صبحگاهی در این محدوده گردید .

سرهنگ همه خانی بیان داشت : این حادثه در ابتدا باعث ایجاد بار ترافیکی بدلیل  تغیر مسیر خودروها در این محدوده گردید ولی با اعمال محدودیت به سمت شرق  و اختصاص مسیر جایگزین ترافیک و تردد ها کنترل گردید

معاون آموزش  و فرهنگ ترافیک  پلیس راهور تهران بزرگ : به دلیل اهمیت موضوع و جلوگیری از بروز هرگونه حادثه ، بلافاصله عوامل راهور منطقه 4 پلیس راهور فاتب و  به موقع در محل حاضر بودند  و نسبت به ایمن سازی محدوده و  روان سازی ترافیک اقدام کردند.

سرهنگ همه خانی  از رانندگان  خواست تا حین مواجه با اینگونه حوادث به تماشا نایستند و به هشدارهای پلیس مستقر در محل دقت کرده و  از محل عبور نمایند تا تیم های امدادی بتوانند به موقع در محل حضور یافته اقدامات ایمنی خود را صورت دهند .

 

ارسال نظر