کد خبر : 9046

فوری/ تیراندازی پلیس راهور به یک خودرو

علت این تیراندازی چه بود؟

فوری/ تیراندازی پلیس راهور به یک خودرو

رئیس دادسرای نظامی جیرفت از شروع بررسی پرونده تیراندازی ماموران پلیس راه جنوب کرمان در شهرستان قلعه گنج این استان به خودرو پژو که یک کشته داشت خبر داد و گفت: پس از بررسی تمامی ابعاد پرونده و نظر کارشناسان، نتیجه پرونده اعلام می‌شود.

هادی حسین زاده روز سه‌شنبه  به تشریح جزئیات این رویداد پرداخت و تصریح کرد: ساعت ۱۹ دیشب در محور قلعه گنج - رمشک واقع در چهارراه چاه لاک یک مورد تیراندازی ماموران راهور به سمت یک پژو ۴۰۵ گزارش شد.

به گزارش رکنا، وی افزود: بلافاصله دستور مقتضی برای حفظ صحنه و انتقال فرد مصدوم به مراکز پزشکی و سایر دستورهای مقتضی صادر شد.

حسین زاده ادامه داد: طی هماهنگی با رئیس پلیس راه جنوب کرمان عوامل بازرسی پلیس راه به همراه قاضی کشیک دادسرای نظامی در ساعت اولیه حادثه به منظور بررسی ابعاد موضوع به محل حادثه در شهرستان قلعه گنج اعزام شدند.

رئیس دادسرای نظامی جیرفت اظهار داشت: در این تیراندازی متاسفانه یکی از سرنشینان پژو فوت کرد و دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و انجام کارهای کارشناسی بلافاصله صادر شد.

این مسئول قضایی ادامه داد: دادسرای نظامی با توجه به وظیفه ذاتی و تخصصی بودن رسیدگی به جرایم نظامیان متعهد است که با نهایت دقت، در کمترین زمان ممکن و در چارچوب قانون که فصل الخطاب امور است به موضوع این پرونده رسیدگی کند.

شهرستان قلعه گنج در جنوبی ترین نقطه استان کرمان و با فاصله ۴۲۰ کیلومتری با مرکز استان قرار دارد.

 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ