کد خبر : 9057

آتش سوزی | آتش سوزی در قزوین | انفجار | اخبار حوادث | جدید ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

اتش سوزی مهیب در قزوین رخ داد.

به گزارش ستاره پارسی :

ستاره پارسی : حادثه آتش سوزی گسترده در یک کارگاه واقع در خیابان قزوین، خیابان رنجبر صبح امروز رخ داد. با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک کارگاه در خیابان قزوین، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 9:38 صبح امروز (31 شهریورماه) یک مورد حادثه آتش‌سوزی گسترده در یک کارگاه در خیابان قزوین، خیابان رنجبر به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان پنج ایستگاه آتش‌نشانی به همراه بالابر هیدرولیکی و خودروهای حامل تجهیزات تنفسی به محل آتش سوزی اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور چهار دقیقه‌ای نخستین گروه از آتش‌نشانان در محل حادثه، افزود:

محل حادثه یک گاراژ به وسعت بیش از یک هزار و 500 متر بود که فعالیت‌های مختلفی در آن صورت می‌گرفت.

آتش سوزی

وی تصریح کرد: محوطه جلویی این کارگاه با سقف‌های شیروانی نامقاوم پوشیده شده و بخشی از این کارگاه نیز سقف‌های چوبی و قدیمی داشت.

ملکی خاطرنشان کرد: حدود 600 متر از این کارگاه در زمینه چاپ و نگهداری مقادیر زیادی کارتن و مقوا فعالیت داشت و کاملاً شعله‌ور بود.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه آتش به سقف‌ها نیز سرایت کرده و از زیر سقف‌ها به بیرون می‌زد، ادامه داد: مقداری الکل و مواد شوینده نیز در مجاورت بخش مذکور (کارگاه‌های کاغذ) نگهداری می‌شد و کمی آن طرف‌تر نیز کارگاه CNG قرار داشت البته مخازن آن اکثراً خالی بود.

آتش سوزی

وی عنوان کرد: آتش در حال گسترش و سرایت بود که آتش‌نشانان هم با استفاده از بالابر و با نفوذ به داخل، عملیات را آغاز کردند و شعله‌زنی اولیه صورت گرفت.

به گفته ملکی، این حادثه تاکنون مصدوم و تلفات جانی نداشته و نیروها هم‌اکنون در حال ایمن‌سازی محل حادثه هستند.

آتش سوزی

آتش سوزی

منبع : رکنا

ارسال نظر