کد خبر : 8496

دبیر کل حزب حزب وفاق ملی و پیشرفت اسلامی:

ملت ایران در 28 خرداد مسیر نوینی را در تحقق گام دوم انقلاب رقم خواهند زد

دبیر کل حزب حزب وفاق ملی و پیشرفت اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای ضمن دعوت از ملت ایران برای حضور پرشور در انتخابات، حماسه 28 خرداد را مسیر نوینی در تحقق گام دوم انقلاب اسلامی عنوان کرد.

ملت ایران در 28 خرداد مسیر نوینی را در تحقق گام دوم انقلاب رقم خواهند زد

 دکتر حسن محبتی دبیر کل حزب حزب وفاق ملی و پیشرفت اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از ملت شریف ایران خواست تا حضور پرشور در انتخابات داشته باشند.

در این اطلاعیه آمده است: «ملت آگاه ایران اسلامی در این مقطع حساس تاریخی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی با تکرار حماسه حضور خود، گام تعیین کننده‌ای در جهت تغییر و اصلاح وضع‌ موجود و مطالبه عزت، استقلال و پیشرفت کشور با انتخاب کاندیدای اصلح، توانا و مقتدر در تراز انقلاب اسلامی برداشته خواهد شد.

این اطلاعیه می‌افزاید: «نظام متکی بر مردم‌سالاری دینی، نظام پیش‌رونده و اصلاح‌گر است و چنانچه در مقطعی در انتخاب مردم اختلالی رخ دهد همان مردم به صحنه آمده و نقاط سیاه صفحه تاریخ ایران را با حضور آگاهانه و پرشور خود، جبران می‌نمایند. این همان کابوس جریان لیبرال و غرب‌گرا و ورشکسته و منفور در کشور است که در آخرین تلاش ناکام خود، امید واهی در تکرار خود با پوشش دیگری شده است و حال که با عدم اقبال عمومی و رأی بی‌نظیر منفی آنان شده است، کمر همت بر کاهش آرای ملت انقلابی بسته‌اند؛ غافل از آنکه ملت بیدار شده‌اند و کسی را یارای مقابله با آنان نیست.»

حزب وفاق ملی و پیشرفت اسلامی در پایان تأکید می‌کند: «ملت غیرتمند ایران اسلامی، در روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، با حضور پرفروغ و معنادار خود نه تنها دشمنان قسم‌خورده ملت را بیش از پیش مأیوس خواهند نمود، بلکه با اصلاح ساختار متزلزل و وابسته در کشور و با اقتدار قانونی و قاطعیت انقلابی و حضور حداکثری مسیر نوینی را در جهت تحقق گام دوم انقلاب و آرمان‌های ملت ایران سربلند رقم خواهند زد.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ