کد خبر : 63

جنیفر لین لوپز رودریگز[۱] (به اسپانیایی: Jennifer Lynn Lopez Rodríguez) (زاده ۲۴ ژوئیهٔ ۱۹۶۹ در محله برانکس، شهر نیویورک) با نام مستعار جِی لو (J-lo) خواننده، بازیگر، رقصنده، صداپیشه، تهیه‌کننده، نویسنده و طراح مد آمریکایی است.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ جنیفر لوپز نخستین نقش اساسیاش در فیلم «در رنگ‌های زنده» (محصول ۱۹۹۱) رقم خورد و چندی بعد نیز نخستین فیلم سینمایی که در آن نقش اول را داشت، با نام سلنا به اجرا درآمد. این فیلم در خصوص هنرمندی آمریکایی به نام سلنا ساخته شده بود. فیلم بعدی که بر شهرت جنیفر لوپز افزود، خارج از دید بود که بابت بازی در آن  جنیفر لوپز دستمزدی معادل یک میلیون دلار دریافت کرد. جنیفر لوپز با این درآمد یک میلیون دلاری تبدیل به نخستین بازیگر زن لاتین‌تبار تاریخ سینما شد که تا آن سال چنین دستمزد بالایی را برای بازیگری دریافت کرده بود. جنیفر لوپز در سال ۱۹۹۹ فعالیت در دنیای موسیقی را شروع کرد و نخستین آلبوم خود با نام آن د سیکس را روانه بازار نمود.

 

روابط و همسران جنیفر لوپز

اوجانی نوآ

اولین ازدواج جنیفر لوپز با اوجانی نوآ در ۲۲ فوریه ۱۹۹۷ بود. جنیفر لوپز، نوآ را اولین بار زمانی که نوآ بعنوان خدمتکار در رستورانی در میامی کار میکرد ملاقات کرد.

این دو پس از مدتی و در ژانویه ۱۹۹۸ از هم طلاق گرفتند.

 

بیوگرافی جنیفر لوپز,تاریخ تولد جنیفر لوپز,تصاویر جنیفر لوپز

 جنیفر لوپز و کاسپر اسمارت

 

کریس جاد

کریس جاد و جنیفر لوپز در سال 2000 با هم آشنا شدند. کریس را برای حضور در یکی از ویدیو کلیپ های جنیفر با اسم« Love Don’t Cost A Thing» استخدام شد.

آن ها بعد از یک سال آشنایی در سال 2001 با هم نامزد کردند ولی یک سال بعد از هم جدا شدند

مارک آنتونی

جنیفر لوپز با "مارک آنتونی" خواننده معروف آمریکایی در سال 2004 میلادی ازدواج کرد و حاصل ازدواج آن ها یک دختر و پسر دوقلو بود، بعد از تولد فرزندانش جنیفر لوپز با دریافت مبلغ ۶ میلیون دلار اجازه داد تا تصویر او و دوقلوهایش در مجله پیپل چاپ شود.

سرانجام در ۱۵ جولای ۲۰۱۱ پس از ۷سال زندگی مشترک، جنیفر و مارک آنتونی از هم جدا شدند.

 

بیوگرافی جنیفر لوپز,تاریخ تولد جنیفر لوپز,مارک آنتونی و جنیفر لوپز

 جنیفر لوپز و مارک آنتونی

 

الکس رودریگز

جنیفر و  الکس رودریگز ستاره بیسبال، یکدیگر را در یک مسابقه بیسبال ملاقات کردند. آنها پس از ۲ سال آشنایی، در ۹ مارس 2019 با هم ازدواج کردند.

 

بیوگرافی جنیفر لوپز,تاریخ تولد جنیفر لوپز,عکس های ازدواج جنیفر لوپز

 جنیفر و  الکس رودریگز

 

بیوگرافی جنیفر لوپز,بیوگرافی جنیفرلوپز,عکس های جنیفر لوپز

 عکس فرزندان جنیفر لوپز

 

بیوگرافی جنیفرلوپز,جنیفر لوپز,عکس های جنیفر لوپز

 عکس های جدید جنیفر لوپز

 

بیوگرافی جنیفرلوپز,جنیفر لوپز,عکس های جنیفر لوپز و همسرش

 جنیفر و  همسرش الکس رودریگز

 

بیوگرافی جنیفرلوپز,جنیفر لوپز,عکس های خانوادگی جنیفر لوپز

جنیفر و  الکس رودریگز به همراه فرزندانشان

 

 

ارسال نظر