کد خبر : 3101

اختصاصی شمانیوز؛

وان پلاس با انتشار یک ویدیو در اینستاگرام اعلام کرد که اسمارت‌فون جدید وان پلاس نورد از دوربین سلفی اولتراواید استفاده می‌کند.

به گزارش شمانیوز به نقل از جی اس ام آرنا، وان پلاس با انتشار یک ویدیو در اینستاگرام اعلام کرد که اسمارت‌فون جدید وان پلاس نورد از دوربین سلفی اولتراواید استفاده می‌کند. این شرکت در ویدیو مذکور به کشته شدن سالانه 3000 نفر بر اثر استفاده از مونوپاد یا همان پایه سلفی اشاره کرده است. بهره‌گیری وان پلاس نورد از یک دوربین سلفی التراواید ثبت تصاویر با میدان دید 105 درجه را برای کاربران فراهم می‌کند. این تلفن به عنوان اولین گوشی وان پلاس از دوربین سلفی دوگانه استفاده خواهد کرد.

براساس اطلاعات فاش شده، دوربین التراواید مجموعه سلفی به یک سنسور 8 مگاپیکسل مجهز شده است و دوربین اصلی آن از یک سنسور 32 مگاپیکسل بهره می‌گیرد. در پشت تلفن نیز چهار دوربین وجود دارد. دوربین اصلی با کیفیت 48 مگاپیکسل، دوربین التراواید با کیفیت 8 مگاپیکسل و سنسور تشخیص عمق و ماکرو هم به ترتیب با کیفیت 5 و 2 مگاپیکسل در مجموعه دوربین اصلی تعبیه شده‌اند.

اسمارت‌فون وان پلاس نورد در تاریخ 21 جولای (31 تیر) معرفی خواهد شد و این شرکت چینی در کنار تلفن جدید خود از هدفون‌های بی‌سیم خود نیز رونمایی می‌کند.

در آخر این نکته را هم یادآور می‌شویم که وان پلاس در این ویدیو حقیقت را پنهان کرده است. چرا که براساس تحقیقات انجام شده در سال 2018، بین اکتبر سال 2011 تا نوامبر سال 2017 فقط 259 نفر بر اثر گرفتن تصویر سلفی جان خود را از دست داده‌اند.

 

 

منبع:شمانیوز

 

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍