کد خبر : 762

محمد سلوکی مجری توانمند صدا و سیما تصمیم به استراحت و قرنطینه خانگی گرفت

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ محمد سلوکی متولد ۱۳۵۸ در تهران است.محمد سلوکی مجری اهل ایران است.محمد سلوکی فارغ‌التحصیل رشته مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی و مدیریت فرهنگی در مقطع کارشناسی ارشد است.محمد سلوکی برادر کوچک او مهدی سلوکی بازیگرتلویزیون است. محمد سلوکی همچنین در سال ۱۳۹۲ در چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران ثبت نام کرد و از جمله هنرمندانی بود که در این دوره از انتخابات حضور داشت.

نجمه جودکی مجری توانمند صدا وس یما روز گذشته در صفحه شخصی خودش ویدئویی منتشر کرد که در آن برای محمد سلوکی عزیز آرزوی سلامتی کرد. گویا خبرهایی منتشر شده مبنی بر کرونا گرفتن محمد سلوکی مجری جوان صدا و سیما و برادر مهدی سلوکی بازیگر معروف. در ادامه در پرشین وی این فیلم و واکنش محمد سلوکی به آن را ببینید

 

قرنطینه محمد سلوکی مجری

نجمه جودکی در صفحه اینستاگرامش نوشت : با ارزوی سلامتی برای محمد سلوکی عزیز

ویدئو نجمه جودکی درباره بیماری محمد سلوکی مجری

محمد سلوکی نیز با انتشار متنی خبر سلامتی خود را اعلام کرد:

کرونای-محمد-سلوکی-مجری-600x600

جزئیات بیشتر درباره گفت‌وگوهای جدی محمد سلوکی با مسئولان و نخبگان

برنامه زنده «دو نیمه ماه» به تهیه‌کنندگی و اجرای محمد سلوکی از پنجشنبه (۲۲ اسفندماه) از شبکه دو سیما راهی آنتن می‌شود. در یکی از بخش‌های این برنامه محمد سلوکی با هنرمندان، مسئولان، نخبگان، ورزشکاران و … گفت‌وگوهای جدی (هارد تاک) انجام می‌دهد.

حبیب میدانچی _ مدیر طرح و برنامه و سرپرست گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو _ درباره این برنامه توضیح داد: در برنامه «دو نیمه ماه» بخش‌های مختلفی در نظر گرفته شده است. یکی از بخش‌های این برنامه «عیدانه» نام دارد که با بازیگران و هنرمندانی که در مجموعه آثار و سریال‌های شبکه دو سیما ایفای نقش کرده‌اند گفت‌وگو می‌شود.

او ادامه داد: «مکث» عنوان یکی دیگر از بخش‌های «دو نیمه ماه» است که در آن محمد سلوکی با هنرمندان، مسئولان، نخبگان، ورزشکاران و … گفت‌وگویی سخت و ویژه (هارد تاک) خواهد داشت. همچنین هر شب یک خواننده در سه بخش به اجرا می‌پردازد.

376010549

محمد سلوکی

میدانچی افزود: «ماه‌نگار» عنوان بخش دیگری از این برنامه است که به اتفاقات ۱۲ ماه از سالی که گذشت می‌پردازد. نگاهی به جذابیت‌ها و دیدنی‌های سیاحتی و زیارتی شهر تهران با حضور یک تهران‌شناس از دیگر بخش‌های این برنامه است.

«دو نیمه ماه» کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو سیما که از پنجشنبه (۲۲ اسفندماه) تا جمعه (۲۲ فروردین‌ماه) هر شب بعد از خبر ۲۲:۳۰ پخش می‌شود.

 

ارسال نظر