کد خبر : 300

ترلان پروانه | ترلان پروانه و ارسلان قاسمی | بیوگرافی ترلان پروانه | ترلان پروانه اینستا | ترلان پروانه و همسرش

ترلان پروانه صورت زیبایش را برای همیشه از دست داد.

به گزارش ستاره پارسی :

 ترلان پروانه و حاشیه های رابطه ی عاشقانه اش ادامه دارد.ترلان پروانه در رابطه با فرشاد احمدزاده بازیکن اسبق پرسپولیس بود. دوست پسر سابق ترلان پروانه حالا ازدواج کرده است. جشن عروسی دوست پسر ترلان پروانه به صورت لاکچری اجرا شد.این درحالی است که در گذشته ای نه تنها دور ترلان پروانه دوست دختر این فوتبالیست بود و انتشار فیلمشان جنجال به پا کرد!

ترلان پروانه اخیرا در فیلم پری سا بازی کرده و عکس زیر را از این فیلم در استوری اینستاگرامش گذاشته است.

پریسا در این فیلم شخصیت یک دختر خوش چهره است که برای برند های لوازم آرایشی و بهداشتی تبلیغ می کند.

ترلان پروانه

اما زیبایی پریسا به خاطر اسیدپاشی از بین می رود و به این حال و روز دچار می شود.

در این فیلم بازیگران مطرح دیگری مثل بهاره افشاری و شقایق فراهانی هم حضور دارند.

ترلان پروانه با وجود سن و سال کمی که دارد، در فیلم و سریال های زیادی بازی کرده است.

اخیرا سریال سیاوش با بازی ترلان پروانه در شبکه نمایش خانگی پخش شده است.

برخی از منتقدان فیلم و سریال در ایران، بازی ترلان پروانه در این مجموعه را تکراری و غیر قابل قبول توصیف کرده اند.

ترلان پروانه زیبا تر است یا همسر دوست پسر سابقش؟

ترلان پروانه

ارتباط او با فوتبالیست های ایرانی در سال های اخیر، حاشیه های پر رنگ تر از متن را برایش به ارمغان آورد. ویدیویی که در بالا مشاهده میکنید، گوشه هایی از کافه گردی ترلان با فرشاد احمد زاده است که در شبکه های اجتماعی هفته سوم فروردین ۹۷ ایرانیان منتشر شد و موضوع داغی برای کامنت های داغ فراهم  کرد.

ترلان پروانه

در پی انتشار این ویدیو، فرشاد احمد زاده و ترلان پروانه، امکان کامنت گذاری بر روی کلیه پست های اینستاگرامی خود را مسدود کردند تا از واکنش های کامنتی گسترده کاربران در امان باشند. ارتباط جدید ترلان پروانه با فرشاد احمد زاده در حالی سوژه خبری شده  است که واکنش های اینستاگرامی ترلان پروانه به اظهارات سعید عزت الهی، هافبک تیم ملی فوتبال ایران که از وی به عنوان نامزد  احتمالی ترلان در سال گذشته یاد می شد، تا همین چند وقت پیش ادامه داشت. صفحه اینستاگرام ترلان پروانه که پس از داستان سعید عزت الهی، امکان کامنت گذار روی پست هایش را مسدود کرد فرشاد احمد زاده نیز امکان کامنت گذاری بر روی صفحه ۱ میلیون فالوری خود را بست.

فرشاد احمد زاده چندی پیش در یکی از برنامه های نوروزی گفته بود که بزودی ازدواج خواهد کرد.

اما نام نامزدش را اعلام نکرد تا اینکه با انتشار  ویدیو کولی گرفتن ترلان پروانه در پله های یکی از کافه ها، شایعه نامزدی قوت می گیرد. ترلان  پروانه چند سال پیش نیز در گفت و گویی، خبر ازدواج احتمالی با ارسالان قاسمی، بازیگر ۲۲ ساله  ایرانی را تکذیب کرد. سعید عزت الهی سال گذشته گفته بود که ترلان پروانه، ایده آل هایش را نداشته است و به همین خاطر از وی جدا شد. در پی انتشار ویدیوی بالا، ترلان پروانه نیز  که گویا از این اظهارات خمشگین شده بود، با انتشار اینستانوشته ای ادبی به آن واکنش نشان داد که روایتی ویدیویی از آن را در زیر تماشا کنید.

ترلان پروانه

با توجه به این گفتگوها و پراکندگی این خبرها در فضای مجازی ،پریسا ابوالحسنی، مادر ترلان پروانه که مدیر برنامه های دخترش هم است، در گفت و گو با رسانه ها گفت که کسانی که ما را می شناسند می دانند این حرف ها در حد ما و شایسته خانواده مان نیست. خود ما و ترلان دارای وکیل هستیم. چون در این زمینه تخصصی ندارم و مسئله بسیار حساسی هم است، ممکن است اقدام کنیم یا اینکه هیچ عکس العملی نشان ندهیم.

ترلان پروانه

به هر حال، حلقه به دست دیده شدن فرشاد احمد زاده به قول دوستانش، خبر از یک اتفاق سینمایی-فوتبالی در فروردین ۹۷ می دهد. فروردینی که به نظر می رسد با طوماری از اتفاقات عجیب و غریب، ایرانیان را سورپرایز خواهد کرد. امیدواریم  سورپرایزها از جنس سینما و فوتبال و آرامش و ثبات باشد.

ترلان پروانه

ترلان پروانه و سعید عزت اللهی

ترلان پروانه

 

ارسال نظر