کد خبر : 4709

نیوشا ضیغمی / نیوشا ضیغمی و احسان علیخانی / نیوشا ضیغمی و ازدواجش / نیوشا ضیغمی و فرزندش / نیوشا ضیغمی و خواهرش

فوری نیوشا ضیغمی ضربه مغزی شد!+عکس دلخراش

نیوشا ضیغمی در صحنه فیلمرداری دچار حادثه ای تلخ شد.

فوری نیوشا ضیغمی ضربه مغزی شد!+عکس دلخراش

نیوشا ضیغمی متولد ۱۸ تیر ۱۳۵۹ است . نیوشا ضیغمی متولد تهران است. نیوشا ضیغمی  بازیگر اهل ایران است.  نیوشا ضیغمی  بعد از اتمام دبیرستان،  لیسانس خود را در رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران گرفت. نیوشا ضیغمی به تازگی با نفیسه روشن از شاخ های اینستاگرام شده اند و دست از حاشیه بر نمی دارند. در ادامه تصویری از نیوشا ضیغمی را مشاهده کنید.

نیوشا ضیغمی، عکسی که می‌بینید را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است. هرچند که این عکس گریم خانم بازیگر در کار جدیدش است.

نیوشا ضیغمی

فیلم خوانندگی نیوشا ضیغمی

حاشیه نیوشا ضیغمی

وقتی نیوشا ضیغمی شوهرش را با خاک یکسان می کند

فیلم انگلیسی صحبت کردن نیوشا ضیغمی

 

جشن تولد نیوشا ضیغمی بازیگرمعروف با دوستانش

 

نحوی بازیگر شدن نیوشا ضیغمی:

 

بعد از فارغ التحصیلی در کلاس های بازیگری کانون سینماگران جوان شرکت کرد و از آنجا به کارگردان، مسعود جعفری جوزانی برای سریال در چشم باد معرفی شد. ضیغمی با این سریال در سال 1382 وقتی 23 سال داشت اولین تجربه هنری خود را کسب کرد.

شهرت بدون تلویزیون

بازی در فیلم شوریده سال 1384 وی را نامزد سیمرغ بلورین کرد. او که کلا دو سریال برای تلویزیون بازی کرده است با فیلم پارک وی در سال 85 و اخراجی های مسعود ده نمکی در همان سال به شهرت رسید.

 

آشنایی نیوشا ضیغمی با آرش پولادخان:

حکایت آشنایی من و آرش در نوع خودش بسیار جالب است چون او من را قبل از آشنایی مان به شکل رسمی به واسطه فیلم هایم می شناخت و همین قضیه باعث شد که از قبل، پیش فرض هایی نسبت به من داشته باشد. در هر حال آشنایی و ازدواج با او یکی از بهترین اتفاق های زندگی ام بود.

 

آرش پولادخان:  حق با نیوشاست. من مدت ها قبل از اینکه با نیوشا آشنا شوم دوست داشتم با او ازدواج کنم و یک جورایی او را همسر آینده خودم می دیدم اما تنها دلشوره ام این بود که نیوشا با تصویری که از او در کارهایش می بینم فاصله داشته باشد، از طرفی دوست نداشتم که صرفاً به او به عنوان یک هوادار نزدیک شوم به همین خاطر کلی دودوتا چهارتا کردم تا بالاخره به این نتیجه رسیدم تا از طریق سرمایه گذاری در فیلمی به او نزدیک شوم که خوشبختانه این اتفاق افتاد اما نکته مهم در مورد او این بود که به مراتب از آنچه که فکر می کردم صادق و مهربان تر بود.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ