کد خبر : 7143

رعنا آزادی ور | رعنا آزادی ور و همسرش | بیوگرافی رعنا آزادی ور | رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل | عکس های رعنا آزادی ور | فیلم های رعنا آزادی ور

عکس لو رفته از رعنا آزادی ور در دبی با لباس نیم تنه

به گزارش ستاره پارسی :

رعنا آزادی ور بازیگری است که این روزها در سریال زخم کاری طرفداران بسیاری پیدا کرده است. رعنا آزادی ور متولد ۱۷ فروردین ۱۳۶۲ در تهران بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است. رعنا آزادی ور با بازی در فیلم مارمولک فعالیت در سینما را آغاز کرد. رعنا آزادی ور با بازی در فیلم پارک وی برای بار نخست بازی در نقش اول را همراه با نیما شاهرخ شاهی تجربه کرد. رعنا آزادی ور به تازگی با مهدی پاکدل ازدواج کرده است.

لباس نیم تنه و لختی رعنا آزادی ور در دبی

رعنا آزادی ور

عشق و حال رعنا آزادی ور بعد از به خاک سیاه نشستن همسرش

رعنا آزادی ور

ازدواج رعنا آزادی ور مهدی پاکدل

اولین تجربه همکاری  رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل  به فیلم محمدرسول الله ساخته مجید مجیدی باز می‌گردد. اما این دو سینماگر در یک بازه زمانی چند همکاری داشتند و همین مسئله آن‌ها را به یکدیگر نزدیک کرد. این نزدیکی باعث شد تا شایعاتی پیرامون ازدواج این دو نفر شکل بگیرد.

رعنا آزادی ور

فیلم سینمایی با بازی مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

مهدی پاکدل  نسبت به  رعنا آزادی ور  تجربه و سابقه بیشتری در سینما دارد و آثار بیشتری بازی کرده است. اما این دو نفر در دو اثر همبازی بودند؛ چهارراه استانبول به کارگدانی مصطفی کیایی و محمدرسول الله به کارگردانی مجید مجیدی. بسیاری از منتقدان سینما چهارراه استانبول را بهترین نقش آفرینی پاکدل می‌دانند. از طرفی آزادی ور کارنامه قابل دفاعی دارد و با کارگردانان مطرحی از جمله اضغر فرهادی در فیلم درباره الی و هومن سیدی در خشم و هیاهو همکاری کرده است.

رعنا آزادی ور

رعنا آزادی ور  در محمد رسول الله نقش «ام جمیل» را بر عهده داشت و مهدی پاکدل نقش «ابوطالب» را ایفا می‌کرد. اُمّ جَمیل بنت حرب همسر ابولهب و خواهر ابوسفیان و عمّهٔ معاویه، و دشمن و آزاردهنده پیامبر اسلام است. مطابق برخی منابع، نام کامل او «أروی بنت حرب ابن امیّه» است.

نقش همایون شجریان در ازدواج رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل

آلبوم رگ خواب  همایون شجریان  که در اسفندماه سال ۱۳۹۵ منتشر شد، شامل یک قطعه به نام ابر می‌بارد بود. ابر می‌بارد موزیک ویدئویی عاشقانه داشت که نقش اصلی آن را  رعنا آزادی ور  و  مهدی پاکدل  بازی می‌کردند. این موزیک ویدئو این روزها حسابی دست به دست شده و برخی به شوخی و جدی از نقش این موزیک ویدئو و آهنگ همایون شجریان در ازدواج این زوج می‌گویند.

واکنش بهنوش طباطبایی به ازدواج مهدی پاکدل

بهنوش طباطبایی  همسر سابق  مهدی پاکدل  تاکنون هیچ واکنش مستقیمی به ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور نشان نداده، اما ساعاتی پس از اعلام رسمی ازدواج آزادی ور و پاکدل، استوری از عدالت اجتماعی در اینستاگرام خود منتشر کرد!

فیلم از عکس های رعنا آزادی ور

فیلم های رعنا آزادی ور

● هفته ای یکبار آدم باش – 1399

● تارا – 1399

● سونامی – 1397

● به وقت خماری – 1396

● بهت – 1396

● چهارراه استانبول – 1396

● در وجه حامل – 1396

● لونه زنبور – 1396

● حریم شخصی – 1395

● مرداد – 1395

● خشم و هیاهو – 1394

● وقتی برگشتم … – 1394

● این سیب هم برای تو – 1393

● خانه دختر – 1393

● داره صبح میشه – 1393

● محمد رسول ‌الله – 1393

● نخودی – 1388

● همسفران درباره ‌الی – 1388

● تهران در جستجوی زیبایی – 1387

● درباره الی – 1387

● شیرین – 1387

● خاک آشنا – 1386

● پارک ‌وی – 1385

● زاگرس – 1384

● کارگران مشغول کارند – 1384

● هوو – 1384

● مارمولک – 1382

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • قدرت طهماسبی

    مبارکه ،برید دنبال زندگی و از حاشیه به دور باشید