کد خبر : 8546

بهاره رهنما در سریال گیسو |بهاره رهنما و همسرش | بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی | بیوگرافی بهاره رهنما | بهاره رهنما

بهاره رهنما از خصوصی ترین فیلم زندگی اش رو نمایی کرد.

بهاره رهنما از بازیگران پر حاشیه سینمای ایران است.بهاره رهنما به مناسبت سالگرد ازدواجش فیلمی منتشر کرد. بهاره رهنما فیلم عروسی خود را در اینستاگرام به نمایش گذاشت. بهاره رهنما با این حرکت جنجال جدیدی به پا کرد. در ادامه فیلم عروسی بهاره رهنما را مشاهده کنید.

بهاره رهنما با انتشار فیلم عروسی اش نوشت:

ماه نو مبارک

حلول ماه ربیع بر عاشقان مبارک

این هم عیدی من به فالور های جان

کلیپی از چهارسالگی مون کار خواهر جان و دلم

جدیدترین عکس بهاره رهنما در لباس سیندرلا

بهاره رهنما با انتشار عکس سیندرلایی خود نوشت:

شاید از خود بپرسید: من کی هستم که بخواهم درخشان، باشکوه، با استعداد و شگفت‌آور باشم؟

بهاره رهنما با انتشار این پست نوشت:

شاید از خود بپرسید: من کی هستم که بخواهم درخشان، باشکوه، با استعداد و شگفت آور باشم؟

جواب من این است:

در واقع، شما کی هستید که تمام اینها نباشید؟

یادمان باشد که کوچک بازی کردن شما به جهان خدمت نمی کند!"

درخشان باشید، درخشان فکر کنید، درخشان عمل کنید

بهاره رهنما

عکس لو رفته بهاره رهنما بدون حاجی در یک ضیافت عیونی

بهاره رهنما

عکس جدید بهاره رهنما در کنار برادرشوهرش

بهاره رهنما

سخنرانی مداحی بهاره رهنما در شب عاشورا+فیلم

خرابکاری بهاره رهنما در صحنه فیلمبرداری سوژه شد

بیوگرافی بهاره رهنما

در سال 1370 وقتی 17 ساله بود با تست وارد جمع بازیگر فیلم افعی شد سپس به دانشگاه رفت و بعد از گرفتن لیسانس ادبیات نمایشی به دانشگاه حقوق رفت در کنار تحصیل نمایش نامه می نوشت و کارگردانی تئاتر را نیز تجربه کرد .

دومین تجربه اش با فیلم سینمایی غزال در سال 1374 شکل گرفت و با سریال بازگشت به خانه در سال 1379 وقتی 27 ساله بود وارد قاب تلویزیون شد . در سال 1380 با فیلم نان و عشق و موتور 1000 چهره اش دیده شد او سپس با فیلم گاو خونی در سال 81 و در نهایت با فیلم چارچنگولی سال 1387 و رفته رفته با سریال زیر زمین سال 85 به شهرت رسید .

بهاره رهنما

در سال 1370 زمانی که 17 ساله زمانی برگشتن از دانشگاه (جهشی درس خوانده) بطور اتفاقی با پیمان قاسم خانی آشنا شد، این دو بعد از چند سال ارتباط در نهایت سال 73 ازدواج کردند.

همسر پیشین او پیمان قاسم خانی نویسنده مشهور سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی دایره زنگی و سریال مرد هزار چهره را دارد.وی پس از جدایی از قاسم خانی در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد.جشن عروسی آن ها در منطقه ۱۹ تهران در تالار تشریفاتی قصر کسری برگزار شد.

بهاره رهنما

او جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. او یک دختر به نام پریا قاسم خانی دارد. پریا تجربه حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی بانو را دارد.

بهاره رهنما جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. بهاره رهنما از معدود بازیگرهایی است که تحصیلات بالایی در حد دانشگاهی دارد و شاید به همین خاطر در عرصه سینما و تلویزیون کم کر است.

برای اولین بار با فیلم افعی به سینما آمد. سپس با همسرش در فیلم عاشقانه بازی کرد. او در سال 1380 بازی در یک فیلم کمدی نان و عشق و موتور هزار را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلمهای کمدی داشت.

بهاره رهنما

پرسش و پاسخ

  • بهاره رهنما چند ساله است
    47ساله
ارسال نظر