کد خبر : 8559

صبا راد | صبا راد و همسرش | صبا راد و مانی رهنما | بیوگرافی صبا راد | صبا راد اینستا صبا راد قبل از عمل | صبا راد در ترکیه

فیلم حرکات +18 صبا راد در اتاق خواب+تصاویر

صبا راد با حاشیه ای جدید رسانه ای شد.

فیلم حرکات +18 صبا راد در اتاق خواب+تصاویر

صبا راد (فاطمه راد) است. صبا راد مجری توانای تلویزیون کشور است. صبا راد متولد 30/8/59 می باشد. صبا راد از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. صبا راد به تازگی به ترکیه مهاجرت کرده و بسیار پر حاشیه شده است. در ادامه فیلمی از حرکات موزون صبا راد را مشاهده کنید.

رقص و عشوه صبا راد فضای مجازی را منفجر کرد

بیوگرافی صبا راد تا ازدواج

صبا راد گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. طبق گفته صبا راد : برخلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و دوست داشتند که وارد این عرصه شوند، اصلا به این رشته علاقه مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داده است و هرگز فکر نمی کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند.

نکته مهم رابطه جنسی در اول صبح

 

صبا راد

صبا راد در جشنواره تولیدات مراکز استان ها به عنوان گوینده و نویسنده برتر (استان گیلان) انتخاب شده است. صبا راد علاوه بر مجری گری برنامه سازی نیز کرده است او حدود 100 برنامه ساخته و برای شبکه پنج تهیه کنندگی کرده است.

ازدواج صبا راد و همسرانش

ازدواج اول

صبا راد در سال 1392 در سن 32 سالگی با مرتضی علی آبادی (مجری، بازیگر ایرانی و مدیر ورزشی) ازدواج نمود اما زندگی آنها سه سال بیشتر دوام نداشت و در سال 95 از یکدیگر جدا شدند.

صبا راد

ازدواج دوم

صبا راد در سال 96 با مانی رهنما (خواننده ایرانی) ازدواج کرد.  

صبا راد در کنسرت مانی رهنما دکلمه ای خواند و پس از پایان کنسرت با انتشار متنی در اینستاگرامش از کنسرت تعریف کرد و مانی رهنما در پاسخ به او از عشق و دلبستگی گفت و در نهایت مانی رهنما خبر ازدواجش با صبا راد را تایید کرد. صبا راد و مانی رهنما در سال 1399 به کشور ترکیه مهاجرت کردند.

صبا راد

صبا راد

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ