کد خبر : 8603

قاتل روحانی نما فن پیج بهنوش بختیاری در پی یک عملیات بازداشت شد.

به گزارش ستاره پارسی :

بهنوش بختیاری بازیگر حاشیه ساز سینمای ایران است. بهنوش بختیاری مدتی پیش خبر قتل روحانی ای را داد. قاتل روحانی فن پیج بهنوش بختیاری دستگیر شد. بهنوش بختیاری اعتراف کرد که نمی دانست این مرد روحانی واقعی است. بهنوش بختیاری با این ماجرا باز سر زبان ها افتاد.

ساعت 8 شب 17 تیر و به ‌دنبال کشف جسدی در 15 متری گاردریل بزرگراه خرازی آغاز شد. ماجرا از این قرار بود که زوج جوانی برای کوهنوردی به غرب تهران رفته و هنگام گرفتن عکس سلفی متوجه جسدی داخل دره شدند.

 خودروی خون آلود ، به دنبال کشف جسد بازپرس محمد وهابی و تیم بررسی صحنه راهی محل شدند. بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که از زمان قتل حدود 12 ساعت می‌گذرد و قتل در محل دیگری رخ داده و جسد به آنجا منتقل شده است.

همچنین در تحقیقات میدانی از اهالی محل گرچه هویت جنازه به‌دست نیامد؛ اما مشخص شد راننده یک خودروی پژو حدود ساعت 7 تا 8 صبح همان روز جسد را با خودرویی خونی به آنجا منتقل و فرار کرده است. در بازرسی از جیب‌های مقتول مدرکی که هویت او را برملا کند به‌دست نیامد. به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی هویت مقتول و عامل قتل ادامه یافت.پ

قتل مرد روحانی نما به دست شوهر منشی شرکت

با اثر انگشتی که از مقتول به‌دست آمد، هویت او به‌نام فردین 28 ساله شناسایی شد. فردین رئیس شرکتی در خیابان ستارخان بود و از آنجایی که خانواده‌اش در شهرستان زندگی می‌کردند و او به تنهایی در تهران کار و زندگی می‌کرد اعلام فقدانی هم نشده بود. در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که فردین از مدتی قبل با منشی شرکتش دچار اختلاف شده است. از سویی همزمان با این جنایت همسر منشی شرکت نیز که خودروی پژو 405 داشت ناپدید شده بود. با مشخص شدن این موضوع تحقیقات از مینو، منشی شرکت فردین صورت گرفت.

مینو در تحقیقات گفت: مدتی است که در شرکت فردین مشغول به‌ کار هستم و به‌ خاطر مسائل کاری مدتی قبل یک شب با فردین به رستوران رفتم. همسرم از این ماجرا با خبر شد و بین آنها اختلاف به ‌وجود آمد و در نهایت بهنام، همسرم از من خواست که با فردین قرار بگذارم تا آنها باهم صحبت کنند و اختلافاتشان را حل کنند.

او ادامه داد: روز حادثه شوهرم برای دیدن و صحبت کردن با فردین خانه را ترک کرد و بعد از آن دیگر خبری از او ندارم. من نمی‌دانستم که او فردین را به قتل رسانده است.

بدین ترتیب ردیابی‌ها برای دستگیری همسر خانم منشی که تنها مظنون این جنایت است از سوی پلیس ادامه دارد.

همزمان با تحقیقات تیم جنایی برای دستگیری قاتل فراری یکی از بازیگران خانم در صفحه اینستاگرام خود متنی را در کنار یک عکس از مقتول منتشر کرد. او تصویری از مقتول با لباس روحانیت در کنار خودش منتشر کرده و نوشته بود یکی از فن پیج‌های درجه یک و فعال و انسان من متأسفانه توسط منشی شرکت و شوهرش به خاطر پول به قتل رسیده است. جسد ایشان را سه روز بعد در چیتگر پیدا کرده‌اند.

گفتنی است تصویر فردین که با لباس روحانی منتشر شده بو ابتدا همه فکر می کردند که یک روحانی به قتل رسیده است و این در حالی است که فردین روحانی نبوده و برای عکس این لباس را به تن کرده است و بهنوش بختیاری نیز در کنار وی عکس یادگاری داشته و او را به عنوان ادمین یکی از فن پیج هایش معرفی کرده بود.

گروگانگیری قاتل فراری در مرغداری

فرمانده انتظامی استان از دستگیری قاتل فراری مسلحی که جوانی را در تهران به قتل رسانده بود، ‌در یک عملیات تخصصی و روانشناختی پلیسی در یک مرغداری در اطراف اراک خبر داد.  

 سردار "حسن مفخمی شهرستانی" در بیان جزئیات این خبر بیان داشت:‌ در شب 14 مرداد ماه، گزارشی از شنیده شدن صدای تیراندازی در یکی از روستاهای شهرستان اراک به مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام شد و بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

 وی افزود: با حضور تیم گشت انتظامی در محل، یک خودرو پژو پارس که آثار تصادف بر روی قسمت هایی از بدنه خودرو مشاهده می شد، به صورت بلاصاحب در اطراف روستا کشف شد و پیگیری موضوع از سوی ماموران انتظامی ادامه یافت.

فرمانده انتظامی استان مرکزی اضافه کرد:‌ بعد از گذشت ساعاتی از این موضوع،‌ گزارشی دیگر از حضور مرد جوان مسلحی در یک مرغداری در حوالی اراک به پلیس گزارش شد و با احتمال بروز خطر برای کارگر مرغداری، بلافاصله تیم هایی تخصصی از ماموران پلیس برای بررسی موضوع در محل حضور یافتند.

وی ادامه داد:‌ با حضور تیم های انتظامی در محل، مذاکره برای خلع سلاح جوان مسلح و دستگیری او آغاز شد و ماموران انتظامی در بررسی های اولیه متوجه شدند که فرد مسلح، تحت تاثیر مصرف ماده مخدر شیشه قرار داشته و حالت روانی مناسبی ندارد و در چند روز قبل نیز یکی از دوستانش را در تهران به قتل رسانده است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان برنامه ریزی عملیاتی تخصصی پلیس در دستگیری این فرد ادامه داد: با توجه به وضعیت روحی قاتل مسلح، 3 سناریو برای پلیس متصور بود، نخست آنکه متهم اقدام به خودزنی کند، یا آنکه برای فرار با ماموران انتظامی به صورت مسلحانه درگیر شده و یا اقدام به گروگان گیری کارگر مرغداری کند که با توجه به اهمیت موضوع، تلاش برای خلع سلاح و دستگیری متهم آغاز شد.

 سردار مفخمی شهرستانی با تاکید بر اینکه حفظ سلامت شهروندان همواره از خطوط قرمز پلیس است،‌گفت: با توجه به بی نتیجه بودن، مذاکرات تیم های انتظامی با فرد مسلح و ضرورت پیشگیری از بروز هر گونه مشکلات برای کارگر مرغداری و همچنین حفظ امنیت ماموران حاضر در این عملیات، این جانب شخصا به محل اعزام شده و هدایت عملیات را دست گرفته و مذاکرات با قاتل مسلح به صورت رودررو ادامه یافت.

3 ساعت مذاکره برای دستگیری قاتل گروگانگیر

وی اضافه کرد: در طول 3 ساعت مذاکره این جانب با فرد مسلح ،‌ ابعاد فردی و شخصیتی،‌خانوادگی و روحیات مذهبی این فرد مورد تحلیل روانشناختی دقیق قرار گرفت و سرانجام فرد مسلح، قانع و یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف خود به همراه 65 تیر جنگی را تحویل داد و خود نیز دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به تحقیقات تخصصی پلیس در پیگیری این پرونده گفت: با انتقال فرد دستگیر شده به یگان انتظامی، متهم به قتل یکی از دوستان خود به علت برخی از اختلافات در حدود یک ماه قبل در یکی از محله های تهران اعتراف کرد که پرونده ای در این خصوص تشکیل و با هماهنگی مرجع قضائی در حال سیر مراحل قانونی است.

 

ارسال نظر