کد خبر : 8624

ارشا اقدسی | علت فوت ارشا اقدسی | بیوگرافی ارشا اقدسی | ارشا اقدسی بدلکار

ریسک بزرگ ارشا اقدسی هنگام ورود به یک ویژه برنامه همه را شوکه کرد.

به گزارش ستاره پارسی :

ارشا اقدسی بدلکار معروف ایرانی که چندی پیش درگذشت و نام و یاد او همیشه در قلب طرفدارنش خواهد ماند. ارشا اقدسی بدلکار جوان ایرانی بود. ارشا اقدسی مهمان ویژه برنامه شب آهنگی بود. ارشا اقدسی در این برنامه با ورود زیبای خود نفس ها را در سینه حبس کرد. مجری این برنامه با ورود با شکوه ارشا اقدسی بسیار ترسید . در ادامه فیلم این لحظه پر استرس را مشاهده کنید.

بیوگرافی ارشا اقدسی بدلکار

ارشا اقدسی متولد ۱۴ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران ، بازیگر و بدلکار است.

دانشجوی انصرافی رشته تربیت بدنی از ایتالیا می باشد که مسیر زندگی اش با مشورت پیمان ابدی تغییر یافت و با حضور در برنامه خندوانه به اوج شهرت رسید. او با ۱۸۳ سانتی متر قد و ۷۹ کیلوگرم وزن موسس گروه بدلکاران ۱۳ است.

از کودکی بازیگوش بود ، علاقه اش به ورزش های رزمی او را با رشته آیکیدو (رزمی ژاپنی) آشنا کرد و تا آنجا پیش رفت که مربی این رشته هم شد.

سپس در رشته های پینت بال ، تیروکمان ، کارتینگ ، سنگ نوردی و پاراگلایدر هم کار کرد.

 

پرسش و پاسخ

  • بیوگرافی ارشا اقدسی بدلکار معروف
    ارشا اقدسی متولد ۱۴ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران ، بازیگر و بدلکار است دانشجوی انصرافی رشته تربیت بدنی از ایتالیا می باشد که مسیر زندگی اش با مشورت پیمان ابدی تغییر یافت و با حضور در برنامه خندوانه به اوج شهرت رسید. او با ۱۸۳ سانتی متر قد و ۷۹ کیلوگرم وزن موسس گروه بدلکاران ۱۳ است از کودکی بازیگوش بود ، علاقه اش به ورزش های رزمی او را با رشته آیکیدو (رزمی ژاپنی) آشنا کرد و تا آنجا پیش رفت که مربی این رشته هم شد سپس در رشته های پینت بال ، تیروکمان ، کارتینگ ، سنگ نوردی و پاراگلایدر هم کار کرد
  • علت مرگ ارشا اقدسی چه بود؟
    ارشا قدسی بدلکار حرفه‌ای سینما در صحنه‌ای برای یک فیلم سینمایی در لبنان دچار حادثه شد و هم اکنون در شرایط بحرانی قرار دارد. پیگیری‌ها نشان می‌دهد این فیلم که برای کشور تونس فیلمبرداری می‌شود روز چهارشنبه ماشین ارشا اقدسی در حین فیلمبرداری که به عنوان بدلکار این فیلم حضور داشت، چپ می‌کند. علیرضا فتحی به عنوان نائب رئیس انجمن بدلکاران سینما و مسئول کل بدلکاران سینمای ایران تأکید کرد: آخرین خبری که ما از ارشا اقدسی اتفاق گرفته‌ایم متأسفانه او را بعد از چپ شدنِ ماشین، بیهوش از ماشین بیرون می‌آورند
ارسال نظر