کد خبر : 8871

بازیگر / شقایق دلشاد

بازیگر خانم همه چیز را در این مصاحبه لو داد!

به گزارش ستاره پارسی :

شقایق دلشاد بازیگر و مدل ایرانی متولد ۲۰ خرداد ۱۳۶۷ در تهران اسـت. شقایق دلشاد بازیگری را از تئاتر شروع نموده اسـت ودر سریال کیمیا و سریال شهرزاد و فیلم دختر افغان «نقش اول» ایفای نقش کرده اسـت. شقایق دلشاد خانواده ای بسیار مذهبی دارد. مادر شقایق دلشاد خانم جلسه ای و معلم قرآن و پدرش سلاخ اسـت.

شقایق دلشاد در اینستاگرام

شقایق دلشاد شاخ اینستاگرامی و تا حدودی بازیگر که چهره جنجالی این روزهاست ادعا می کند که نقش اول یک فیلم را که کارگردان اون در ازای آن رابطه نامشروع طلب می کرد را نپذیرفته است.

پیشنهاد عجیب کارگردان سینما به شقایق دلشاد

شقایق دلشاد چگونه جنجالی شد ؟ او در یک همایش تبلیغاتی با بادیگارد و بنز شرکت کرد و بعد در مصاحبه گفت دارندگی و برازندگی و همین شد که جنجال به پا شد !

شقایق دلشاد مدلینگ است

شقایق دلشاد شاخ مجازی و بازیگری که چند فیلم را به صورت نقش های فرعی بازی کرده است می گوید که بدن من از سوی سازمان های بین المللی برای فعالیت مدلینگ تاییدیه گرفته است و من یک مدل جهانی هستم که پیشنهاد های زیادی دارم.

او مدتی قبل تر نیز بر سر بازیگر بودن یا شاخ اینستاگرامی بودن با یک مجری بحث و جداب کرد چرا که خودش را بازیگر تلویزیون می داند و منتقدان او می گویند نقش خاصی بازی نکرده است.

شقایق دلشاد از تئاتر آغاز کرد

شقایق دلشاد بازیگری را از تئاتر شروع نموده اسـت ودر سریال کیمیا و سریال شهرزاد و فیلم دختر افغان «نقش اول» ایفای نقش کرده اسـت. شقایق دلشاد خانواده ای بسیار مذهبی دارد. مادر شقایق خانم جلسه ای و معلم قرآن و پدرش سلاخ اسـت.

 

ارسال نظر