کد خبر : 8984

دنیا جهانبخت | دنیا جهانبخت و مهراد جم | دنیا جهانبخت در تلویزیون ایران | دنیا جهانبخت بدون آرایش | دنیا جهانبخت قبل از عمل جراحی

دنیا جهانبخت از همسر جدیدش گفت!

به گزارش ستاره پارسی :

 دنیا جهانبخت یکی از شاخ های اینستاگرام است. دنیا جهانبخت با مهراد جم از خوانندگان کشورمان ازدواج کرد. دنیا جهانبخت از مدت ها پیش عنوان داشته که در حال مادر شدن است البته خیلی ها این ادعا را دروغ می دانند و وسیله ای برای افزایش فالوورهای این دختر جنجالی عنوان کردند اما خود دنیا جهانبخت اصرار دارد باردار است. البته به تازگی دنیا جهانبخت و مهراد جم از هم طلاق گرفته اند.

دنیا جهانبخت مدل و شاخ اینستاگرامی و همسر مهراد جم خواننده مشهور می گوید که همه ما سر کاریم و مهراد جم به همه  ما خیانت کرده ، زندگی ادامه دارد و بچم بابای جدید می خواهد.

او در پاسخ به سوال کاربران و هوادارانش که از او پرسیدند آیا مهراد بر نمیگرده ؟ گفت که زندگی ادامه دارد و روزهای جدید از راه می رسه و آرتام هم بزرگ می شود شاید با بابای جدید !

دنیا جهانبخت از کلاهبرداری مهراد جم گفت

البته این کلاه راه بیشتر مهراد جم بر سر خود دنیا جهانبخت گذاشته وگرنه شما که در لندن بهترین زندگی را داشتید و برایتان مردم مهم نبودند حالا که جدا شده اید ما را در غم خود شریک ندانید !

ظاهرا دنیا جهانبخت به این زودی ها نمی تواند مهراد جم را فراموش کند! او با انتشار این آهنگ نوشت که حال خوبی ندارد و فقط خودش می داند که چه در دلش می گذرد ! مهراد جم خواننده مشهور پاپ بعد از بازگشت به ایران فقط یک استوری در پل طبیعت منتشر کرد که ثابت کند ایران است و دیگر خبری از او نشده است.

دنیا می گوید که از مهراد خبری ندارد و خانواده او هم وی را بلاک کرده اند.

دنیا جهانبخت

نفرین های دنیا جهانبخت برای مهراد جم

کاربران به این اتفاقات برای دنیا جهانبخت واکنش نشان دادند. کاربران فضای مجازی در حرف هایی کنایه آمیز به او گفتند همانطور که درباره رمالی تبلیغ میکنی و آن را به مردم پیشنهاد می کنی برای باز شدن گره های زندگی خودت هم از آن ها استفاده کن!

مهراد جم در دوران بارداری دنیا جهانبخت او را ترک کرد و دنیا جهانبخت از این ماجرا در شوک عمیقی فرو رفته است. البته خیلی از افراد فکر می کنند که این ماجرا برای جذب فالوور است.

یکی دیگر از شایعات درباره دنیا جهانبخت این است که فرزندش مرده است اما اصل ماجرا از چه قرار است؟

چندی پیش دنیا جهانبخت یک لایو اینستاگرام گذاشته بود و در آن برخی از افراد از او پرسیده بودند که حتما بچه ات را نگه نمی داری! و او هم در پاسخ گفت: من یک مادر تنها هستم و با فرزندم زندگی خواهم کرد.

 

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • صدیقه خطیبی

    بخدا مششکلات بسیاری تو جامعه هست که برای حل ان کوشید وگرنه بچه دار شدن دو موجود پوچ چرا باید زمان و وقت رو تلف کرد برای اطلاع رسانی که باعث شرمندگی وتاسف است حیف از چشم و گوش برای شنیدن چرت