کد خبر : 9229

سحر دولتشاهی و همایون شجریان | سحر دولتشاهی و همسرش | سحر دولتشاهی و رامبد جوان | سحر دولتشاهی ازدواج کرد؟

سحر دولتشاهی از تمامی هدایای همایون شجریان رونمایی کرد.

به گزارش ستاره پارسی :

سحر دولتشاهی همسر جدید و معشوقه خواننده مطرح ایرانی همایون شجریان است. سحر دولتشاهی از مراسم تشییع استاد شجریان سیل حواشی را به دنبال خود راه انداخت. سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان بازیگر و کارگردان و مجری سینمای ایران است. سحر دولتشاهی از بازیگران موفق در این عرصه می باشد. به تازگی تصویری از حلقه گران قیمت و شکیل سحر دولتشاهی در فضای مجازی منتشر شده است که در بین مخاطبان بسیار جلب توجه می کند.

در ادامه تصاویر چند حلقه زیبای سحر دولتشاهی را مشاهده کنید.

سحر دولتشاهی

بیوگرافی سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی متولد 16 مهر 1358 تهران بازیگرِ سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است. او فارغ التحصیل رشته های ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه می باشد. مادرش نائیب رئیس فدراسیون شنا و پدرش مهندس و در تورهای دوچرخه سواری در ایران و خارج از کشور فعال است.

سحر+دولتشاهی

بازی سحر دولتشاهی در سریال مسافران ساخته همسر سابقش رامبد جوان در سال 1388 با نقش ادم فضایی بسیار مورد پسند قرار گرفت و موجب شد خیلی زود به شهرت برسد.

سحر دولتشاهی

شروع فعالیت هنری وی با تئاتر بود که البته بازی در تئاتر موقعیت های خوبی پیش روی او گذاشت و او را با سینما و تلویزیون آشنا کرد و همچنین حضور در صحنه تئاتر بود که منجر به آشنایی او با رامبد جوان شد.

سحر دولتشاهی

ازدواج سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در 27 اسفند 87 با رامبد جوان بازیگر و کارگردان تلویزیون و سینما ازدواج کرد. آشنایی آنها از تئاتر شکل گرفت، دولتشاهی می گوید:

دوستان مشترک زیادی داشتیم و دورادور همدیگر را می شناختیم تا اینکه بالاخره وقتش رسید کم کم حواسمان بیشتر به هم جلب شد تا بالاخره کار به ازدواج کشید، رامبد بعد از اینکه به من پیشنهاد ازدواج داد، آمد با پدرم صحبت کرد. بعد هم خواستگاری انجام شد.

سحر دولتشاهی

طلاق سحر دولتشاهی از همسرش

طلاق آنها در سال 1393 در سکوت خبری انجام شد، تا مدت ها این جدایی از طرفین تایید نشد، سحر دولتشاهی همسر دوم رامبد جوان بود که هردومعتقد بودند نباید مردم وارد حریم خصوصی آنها بشوند!

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی که به دلیل جدایی از همسر سابقش رامبد جوان سال 93 را در تنهایی و البته پرکاری در عرصه بازیگری دنبال کرده در گفتگو یی درباره این تنهایی بیان می دارد:سال 93 در عین حال که سال شلوغی برایم بود در تنهایی لذت بخشی هم سپری شد نه فقط به عنوان بازیگر که در خیلی جهات هم رشد داشتم.

سحر دولتشاهی

ماجرای ازدواج دوم سحر دولتشاهی با همایون شجریان

از سال 1396 شایعه ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان رسانه ای شد اما این دو واکنشی به این خبر نشان ندادند و موضوع مدتی بعد از یادها رفت.بعد از مرگ استاد محمدرضا شجریان انتشار عکسی از حضور سحر قریشی در ماشین شخصی همایون شایعه ازدواج آنها را دوباره سر زبان ها انداخت.

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در چه فیلم های سینمایی بازی کرده است؟

     لابی (1395)

     ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا (1395)

    بارکد (1394)

     وارونگی (1394)

    دلم می خواد (1393)

     شکاف (1393)

    عصر یخبندان (1393)

     مستانه (1393)

    نیمرخ ها (1393)

    متروپل (1392)

    آسمان زرد کم عمق (1391)

    دونده زمین (1389)

    طلا و مس (1387)

    فرزند صبح (1387)

     وقتی همه خوابیم (1387)

    میم مثل مادر (1385)

    چهارشنبه سوری (1384)

سحر دولتشاهی در چه سریال هایی بازی کرده است؟

    کتابفروشی هدهد (مرضیه برومند) (1386)

     مسافران (رامبد جوان) (1388)

     نابرده رنج (علیرضا بذرافشان) (1388)

     توطئه فامیلی (رامبد جوان) (1389)

     آب پریا (مرضیه برومند) (1389)

    قلب یخی (فصل سوم) (سامان مقدم) (1391)شبکه خانگی

     شهرزاد (فصل دوم) (حسن فتحی) (1395)شبکه نمایش خانگی

 

 

ارسال نظر