کد خبر : 980

آیا این صمیمیت بخاطر ازدواج آن ها است؟

به گزارش ستاره پارسی :

حامد کمیلی با انتشار این عکس سوژه داغ رسانه ها شد.عکس عجیب و جنجالی حامد کمیلی در اغوش خانم بازیگر را در این صفحه ببینید. حامد کمیلی مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است. حامد کمیلی در 14 تیر سال 1361 در اصفهان به دنیا آمد. حامد کمیلی دو برادر دارد و فصل مورد علاقه اش پاییز است چون به گفته ی خودش در پاییز غمی وجود دارد که در عین شادی نهفته هم دارد . حامد کمیلی در زمینهٔ روانشناسی مطالعات زیادی دارد.

 اخیرا حواشی ازدواج نیکی مظفری و حامد کمیلی در فضای مجاری منتشر شده اما صحت این حواشی تایید نشده است. نیکی مظفری و حامد کمیلی نیز به این حواشی پاسخی ندادند اما مخاطبان آن ها این حواشی را کذب شناخته و آنان را نپذیرفتند.

حامد کمیلی

حامد کمیلی

بیوگرافی حامد کمیلی

کمیلی پیانو و تار نیز می نوازد. اطرافیانش از او به عنوان انسانی پاک ساده و صمیمی یاد می کنند.

حامد در زمینهٔ روانشناسی مطالعات زیادی دارد. بسکتبال هم بازی می کند. از خوانندگان کلاسیک ایرانی به شهرام ناظری و به موسیقی الکترونیک Loveech علاقه مند است. از بازیگران خارجی آل پاچینو، شون پن و از بازیگران ایرانی علی نصیریان و پرویز پرستویی و رضا کیانیان را دوست دارد.

وی می گوید:حامد بهداد در زندگی هنری او تاثیر فراوانی داشته و امید وار است که بتواند با توجه با تاثیراتی که از او می گیرد در بازیگری سینما به شیوه ای اختصاصی و تازه دست یابد.

حامد کمیلی

 فعالیت بازیگری حامد کمیلی

وی دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی و کاردانی کامپیوتر است. کارش را با تئاتر در اصفهان شروع کرد و آن را در تهران ادامه داد. در رشته تئاتر از شاگردان فریدون خسروی و گلاب آدینه بوده است. او برندهٔ جایزهٔ بهترین بازیگر ازجشنواره تئاتر فجر می باشد، که جایزه اش را از دست علی نصیریان دریافت نموده است.

نقش آفرینی او در دو سریال به دنیا بگویید بایستد و پرواز در حباب از او چهره شناخته شده و محبوبی در بین طرفداران سریال های تلویزیونی ساخت.با این دو سریال اسم او خیلی زود بر سر زبانها افتاد. بازیگر جوانی که به خوبی از عهده نقش هایش برآمده و با بازی تاثیر گذارش جایگاه ویژه ای در بین هواداران تلویزیون پیدا کرده.

تصاویر نیکی مظفری و پدرش

حامد کمیلی

حامد کمیلی

 

ارسال نظر