کد خبر : 10069

بهناز جعفری | بیوگرافی بهناز جعفری | همسر بهناز جعفری

طلا و جواهرات گران قیمت و زیبای بهناز جعفری| پست اینستاگرام بهناز جعفری

بهناز جعفری تصویر زیر را در اینستاگرام خود منتشر کرده است.

طلا و جواهرات گران قیمت و زیبای بهناز جعفری| پست اینستاگرام بهناز جعفری

 بهناز جعفری متولد 1353 در تهران بهناز جعفری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون میباشد. بهناز جعفری فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد اسلامی است. بهناز جعفری عکسی از خود را برای یادآوری ایام خوش گذشته بهناز جعفری در استوری اینستاگرام خود با موضوع پارسال منتشر کرده است.

بهناز جعفری

بیوگرافی بهناز جعفری و همسرش با عکس های جدید و ماجرای بیماری سرطان و ام اس (MS) تا تجربه عشق و عاشق او را می خوانید.

بهناز جعفری

بیوگرافی بهناز جعفری

بهناز جعفری متولد 25 مرداد 1353 در تهران، بازیگر است فارغ التحصیل لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد می باشد که از تئاتر شروع کرد و با سینما جلوی دوربین رفت و حالا با بیماری MS می جنگد.

خانواده بهناز جعفری

پدرم حسابدار بازار بود و انسانی بسیار منعطف و لوتی، اما مادرم پرستار بود و در فضای بیمارستان کار می کرد که بعدا این زندگی به طلاق ختم شد.

دوره های بازیگری بهناز جعفری

کلاس های بازیگری را در مدرسه هنر و ادبیات کودک و نوجوانان زیر نظر رویا تیموریان، منصوره سپاه منصور و گلاب آدینه در دوران دبیرستان گذرانده است.

او سپس از سال 72 وقتی 19 ساله بود با تئاتر سلطان مار به کارگردانی گلاب آدینه فعالیت هنری اش را بصورت جدی از تئاتر آغاز شد.

بهناز جعفری

ورود بهناز جعفری حرفه ای به بازیگری

سال 1373 توسط رخشان بنی اعتماد از تئاتر برای بازی در فیلم روسری آبی انتخاب شد که با نقش کوتاهی اولین تجربه خود را در جلوی دوربین بدست آورد.

در سال 1375 با مجموعه غبار نور به قاب تلویزیون راه پیدا کرد و یکسال بعد نیز بعنوان بازیگر وارد نمایش های رادویی شد.

بهناز جعفری

شهرت بهناز جعفری با سیمرغ

در سال 1380 وقتی 27 ساله بود بازی کوتاه او در فیلم خانه ای روی آب به کارگردانی بهمن فرمان آرا سیمرغ بهترین بازیگری نقش مکمل زن را برایش به ارمغان آورد بعد از این جایزه بود که بیشتر در معرض توجه قرار گرفت.

بهناز جعفری

بهناز جعفری و ام اس

در اسفند سال 93 متوجه علائم بیماری در سیستم اعصاب و گردنم شدم و تحت نظر دکتر مغز و اعصاب فهمیدم که مبتلا به بیماری ام اس شدم.

من هیچ گاردی در برابر ام اس نگرفتم، واکنش عجیب و غریبی نداشتم که بگویم ای داد، ای هوار، آن را پذیرفتم و برای درمان اقدام کردم. البته مدتی شایعه شدن بود سرطان دارم که همان ام اس بود.

بهناز جعفری

علاقه بهناز جعفری به نقش منفی

من گوشه ای از وجودم دو تا سیم لخت دارم که بعضی مواقع روی هم می افتد و اتصالی می کند، آن وقت شخصیتی سرتق دارم.

خودم همیش از نقش های خاص منفی لذت برده ام چون جای کار دارد و به راحتی نمی توان از پس آن برآمد.

بهناز جعفری: ازدواج نمی کنم

من ازدواج نکردم، چون اگر بخواهم زندگی مشترک داشته باشم باید بازیگری را بگذارم کنتا و هرگز این کار رو نخواهم کرد، بنابراین هیچ وقت به ازدواج فکر نمی کنم.

بهناز جعفری

تجربه عشق بهناز جعفری

آدم عاشق پیشه ای هستم، اما کارم را به هر چیزی ترجیح می دهم اگر کسی که دوستش داشته باشم بتواند با این شرایط کنارم بماند من استقبال می کنم، اما معمولا آدم ها نتوانستند با من کار بیایند گردن رابطه و هر چیز دیگری که جلوی کارم را بگیرد می زنم.

جراحی زیبایی بهناز جعفری

هیچ گونه جنگ و مبارزه ای با چین و چروک ها ندارم سعی میکنم با طراوت و جوان باشم، دوست دارم آینده هم یک پیر بامزه و خوب و دوست داشتنی شوم، برایم مهم است پوست متناسب و دندان سالم داشته باشم اما علاقه ای به جراحی های زیبایی ندارم.

بهناز جعفری، نتوانستم گیاهخوار شوم

عزمم را جزم کردم خام گیاهخوار باشم واقعا خیلی سخت بود و کل روش زندگی ام عوض شد، تهیه غذای این نوع رژیم سخت و زمان بر بود که متاسفانه نتوانستم ادامه دهم.

بی مهابا کار کردن بهناز جعفری

تا جایی که یادم می آید هیچوقت از هیچ یک از اعضای خانواده پول نگرفتم، رشته ام گرافیک بود و با طراحی های کوچک سعی می کردم درآمد داشته باشم. بعدها هم در بازیگری بی مهابا کار کردم تا خرجم در بیاید.

تجربه حوزه علمیه بهناز جعفری

مدتی انواع نمازها را می خوانم و روزه می گرفتم و در حوزه علمیه جامعه الزهرای قم هم ثبت نام کردم و از آنجا برای من نوار می فرستاند .

هر شش ماه یکبار می رفتم حضوری امتحان می دادم که بعدا ادامه ندام، مدتی هم دوست داشتم به ادم های ناتوان جسمی خدمت کنم و پرستار باشم.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ