کد خبر : 10098

آناشید حسینی

عکس های همسر اول و دوم آناشید حسینی | کدام جذابترند ؟!

آناشید حسینی یکی از مدل ها و شاخ های اینستاگرامی است که مخاطبان بسیاری را جذب خود کرده است.

عکس های همسر  اول و دوم آناشید حسینی | کدام جذابترند ؟!

 آناشید حسینی متولد 4 بهمن سال 1370 می باشد. اصالت آناشید حسینی به اهواز باز می گردد. آناشید حسینی در سال 1398 با سفیر ایران در دانمارک ازدواج کرد که این ازدواج دوامی نداشت و یکسال بعد به جدایی منجر شد. آناشید حسینی از افراد با حاشیه زیاد در اینستاگرام می باشد.  آناشید حسینی  در حال حاضر در حوزه مد فعالیت دارد.

آناشید حسینی

سیده آناشید حسینی، خانم جوان و خوش‌روی 31 ساله است که به دلیل زندگی شخصی و هنری‌اش بین مردم شناخته شده است. آناشید حسینی فارغ‌التحصیل رشته‌ی معماری است و فوق‌لیسانسش را هم در رشته‌ی مدیریت فشن از کشور پاریس گرفته است. او چند سالی است که به حوزه‌ی مد و طراحی لباس روی آورده و در این حوزه هم بسیار موفق بوده است.

برند هیبا که در تولید لباس‌های کژوال و لباس عروس فعالیت می‌کند، توسط این خانم طراح ثبت شده است.

آناشید حسینی در سال 98 با امیرحسین مرادیان پسر مرتضی مرادیان، سفیر ایران در کشور دانمارک، ازدواج کرد اما یک سال بعد در مهر ماه 99 خبر جدایی این زوج در فضای مجازی وایرال شد.

آناشید حسینی

تا این که بالاخره در 27 تیر 1401 مصادف با روز عید غدیر خم با دکتر امین رضا چلبیانلو، دندانپزشک مطرح، با برگزاری یک مراسم عروسی لاکچری، ازدواج کرد.

تا این جا یک بیوگرافی کوتاه از آناشید حسینی را با هم خواندیم. در این مطلب از چی بپوشم قرار است سری به عکس‌های این طراح لباس زده و استایل‌هایش را از گذشته تا حال ببینیم و بررسی کنیم.

استایل حجاب لاکچری

آناشید پس از ازدواج با پسر سفیر، معروف شد و عکس‌های او با حجاب کامل در فضای مجازی وایرال شد. به طوری که حتی در آن دوران خانم‌هایی که طرفدار حجاب کامل و شیک بودند او را الگو قرار داده و از مدل بستن روسری و پوشیدن پیراهن‌های بلند و پوشیده‌ی مجلسی او تقلید می‌کردند.

آناشید حسینی

آناشید در مصاحبه‌های اولیه‌اش بیان کرده بود که همیشه دلش می‌خواست لباس‌های شیک و لاکچری به تن کند اما با توجه به حجاب کاملش، لباس مورد پسندش را در مزون‌ها پیدا نمی‌کرد. به همین دلیل خودش دست به کار شده و اول برای خودش لباس‌های پوشیده و شیک طراحی کرد.

او همچنین گفت که قصدش هیچ‌گاه تبلیغ حجاب هم نبوده است و انتخاب شخصی‌اش بوده که آن گونه لباس بپوشد.

مدل شیک بستن روسری برای حفظ حجاب

یکی از آیتم‌های مهمی که در استایل آناشید حسینی در آن دوران جلب توجه می‌کرد و بسیار مورد پسند طرفدارانش بود، مدل بستن روسری‌هایش در موقعیت‌های مختلف حتی در کشورهای خارجی بود.

آناشید شال و روسری‌هایش را با گیره و سنجاق محکم کرده و گاهی هم از هدبند همرنگ با شال استفاده می‌کرد به طوری که حجابش کاملا حفظ شده و همچنین بسیار هم شیک و منظم به نظر می‌رسید.

آناشید حسینی

او متناسب با نوع استایلش که گاهی اسپورت گاهی هم مجلسی بود، روسری‌ یا شال مناسب را انتخاب کرده و همینطور که در عکس می‌بینید، با کمی تاکردن گوشه‌ها و گره‌ی یک‌طرفه‌ی زیبا استایل لاکچری باحجاب خود را می‌ساخت.

آناشید حسینی

آناشید برای این که روسری‌ها روی سرش منظم ایستاده و سر نخورد، موهایش را با گل‌سرهای بزرگ از بالا جمع می‌کرد تا روسری روی سرش خوش‌فرم بایستد.

آناشید حسینی

خانم طراح مد و لباس، طبق گفته‌ی خودش به شدت به رنگ‌های شاد و زنده علاقه‌مند است و عقیده دارد با پوشیدن رنگ‌های بانشاط و شاد هم می‌توان باحجاب بود. او در اکثر استایل‌هایش از رنگ‌ها و طرح‌های شاد و شلوغ استفاده کرده است.

آناشید حسینی

علاقه به برندهای خارجی

آناشید حسینی در مصاحبه‌هایش اعلام کرده بود که از برندهای پوشاک خارجی هم استفاده می‌کند و به برخی از آن‌ها هم علاقه‌ی خاصی دارد. مثلا برند معروف هرمس یکی از برندهایی است که آناشید در استایل‌هایش از آن استفاده کرده است.

آناشید حسینی

اگر صفحه‌ی اینستاگرام آناشید حسینی را از پایین به سمت بالا پیش بروید، متوجه خواهید شد که از یک زمانی به بعد، او از توربان و کلاه به جای روسری و شال برای پوشش سر مخصوصا در فصل زمستان یا در کشورهای خارج از ایران استفاده کرده است.

البته در برخی موقعیت‌ها یک دستمال گردن متناسب با استایلش را دور گردنش پیچیده و از لباس‌های یقه اسکی استفاده کرده تا حجابش مانند قبل کامل به نظر برسد.

آناشید حسینی

اما در برخی عکس‌ها خبری از دستمالی دور گردن نبود!

آناشید حسینی

یا حتی در مواقعی دیده می‌شود که برای بستن شال به شکل توربان خیلی خود را معذب نکرده و از یقه‌ی ایستاده هم خبری نیست!

 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ