کد خبر : 10175

نسیم ادبی| سن نسیم ادبی

خانه رمانتیک و لاکچری نسیم ادبی| پست اینستاگرام جدید نسیم ادبی

نسیم ادبی تصویر زیر را از پنجره اتاقش در اینستاگرام منتشر کرده است.

خانه رمانتیک و لاکچری نسیم ادبی| پست اینستاگرام جدید نسیم ادبی

 نسیم ادبی متولد 16 شهریور 1355 در تهران، نسیم ادبی بازیگر است. نسیم ادبی فارغ التحصیل لیسانس نمایش با گرایش بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است، نسیم ادبی از تئاتر شروع کرد و با شبکه خانگی به شهرت رسید و حالا می درخشد. نسیم ادبی تصویر زیر را از پنجره اتاقش در اینستاگرام منتشر کرده است.

نسیم ادبی

بیوگرافی نسیم ادبی

نسیم ادبی متولد 17 شهریور 1357 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس نمایش از دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز می باشد که تجربه بیش از 80 اجرای تئاتر داشته و با سریال شهرزاد به شهرت رسید.

نسیم ادبی

نسیم ادبی خواهرزاده فیلمبردار معروف 

آقای محمود کلاری عکاس و فیلمبرداری درجه یک سینما و تلویزیون دایی نسیم ادبی می باشد که نقشی در مسیر هنری خواهرزاده اش ایفا نکرد اما مشوق او بود.

نسیم ادبی

شروع از تئاتر نسیم ادبی

بصورت جدی سال 1372 وقتی 15 ساله بود با نمایش تنبور نواز به کارگردانی هادی مرزبان در تئاتر شهر روی صحنه رفت و این علاقه کم کم به عشق تبدیل شد.

نسیم ادبی

نسیم ادبی در جلوی دوربین

اولین بار سال 1375 وقتی 20 ساله بود با سریال دوقلوها تجربه کوتاهی در قاب تلویزیون بدست آورد سپس همین سال بازی در سریال برگ سبز را نیز تجربه کرد.

نسیم ادبی

دانشگاه تا حرفه نسیم ادبی

سال 1376 تجربه کوتاهی در فیلم زندگی به کارگردانی اصغر هاشمی بدست آورد تا اینکه سال 86 با سریال حلقه سبز به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا بازی کرد.

نسیم ادبی

شهرت نسیم ادبی با شهرزاد

شروع شهرت خانم ادبی از سال 1393 وقتی 36 ساله بود با سریال خانگی شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی در نقش حمیرا بود که به شدت مورد استقبال قرار گرفت.

نسیم ادبی

ازدواج نسیم ادبی

نسیم ادبی در سال 1383 در نمایش شمس پرنده که بازیگر بود با ابراهیم ثباتی آهنگساز این نمایش آشنا شد و نهایتا سال 1388 در 31 سالگی با هم ازدواج کردند.

نسیم ادبی

همسر معاشرتی نسیم ادبی

ابراهیم معاشرتی و خونگرم است ما حرف‌ های زیادی برای گفتن با هم داشتیم و داریم و از همان ابتدای آشنایی‌ مان حس کردم می‌ توانم خیلی چیزها از او یاد بگیرم.واقعا هم از زمان آشناییمان تا به حال خیلی چیزها از او یاد گرفته‌ ام.

بیوگرافی ابراهیم اثباتی

ابراهیم اثباتی از سال 73 فعالیت خود را با تئاتر موسیقی شروع کرد او عاشق فضای دراماتیک است و تابحال بالای 70 تئاتر موسیقی ساخته است.

نسیم ادبی

نسیم ادبی: خانمان پر از آهنگ است

نسیم ادبی : من عاشق ساز و موسیقی هستم و در خانمان مرتب نوای موسیقی شنیده می شود، کلا ابراهیم همیشه در خانه مشغول ساز زدن است .

بیشترین کادو نسیم ادبی

بهترین و بیشترین هدیه‌ ای که از همسرم گرفتم موبایل است همیشه از سر بدشانسی یا موبایل‌ هایم گم شده‌ اند یا دزد زده یا از دستم افتاده و نابود شده‌ اند.

نسیم ادبی

عشق رستوران رفتن نسیم ادبی

من و همسرم عاشق رستوران رفتن هستیم خیلی دوست داریم به رستوران برویم یا گاهی برویم جایی قهوه بخوریم و این عادت را از دوران ابتدای آشنایی‌ مان داشتیم.

خوانندگی و تدریس نسیم ادبی 

خانم بازیگر دستی بر آتش خوانندگی نیز دارد، او دوره آواز را زیر نظر خواننده زن حوروش خلیلی گذراند و بعد تو گروه وصل یار مدتی همخوانی کرده است. همچنین در اکثر کارگاه های بازیگری مشغول تدریس می باشد.

ویژگی اخلاقی نسیم ادبی 

مهمترین ویژگی که از خودم در این سال ها شناخته ام صبر بوده است ، خیلی دختر صبوری هستم و اینقدر صبر من زیاد است که فکر می کنم به هر چیزی دلم می خواسته رسیده ام یا از این به بعد خواهم رسید.

رنگ زندگی از دید نسیم ادبی

زندگی را خیلی خوشرنگ می بینم ، حتی مواقعی که مشکل دارم و شاید حالم خیلی خوش نباید زندگی را با رنگ های روشن می بینم.

خوشحالی نسیم ادبی برای دانشجوها

اگر ازم بپرسید روزی یکی از دانشجوهایم اسمش از من معروف تر شود خوشحال می شوم یا نه ؟ که جواب میدهم آنقدر خوشحال می شوم که گریه می کنم.

علاقه نسیم ادبی به نویسندگی

من در ابتدا به شدت نویسندگی را دوست داشتم و خیلی دلم می خواست وارد حرفه فیلمنامه نویسی ، نمایشنامه نویسی ، قصه نویسی و حتی نوشتن رمان شوم.

بازیگری شاید برای من در اولویت نبود اما وقتی وارد کلاس های تئاتر و بازیگری شدم هفت و هشت سال درگیر آن بودم در نهایت عاشقش شدم.

نسیم ادبی همیشه با همسرش مشورت می کرد

معمولا پیش از انتخاب کارهایم با همسرم ابراهیم مشورت می کنم ، مثلا می گویم فلان پیشنهاد را دارم یا در مورد نقش و طرح اصلی کار با او صحبت می کنم.

گاهی ممکن است بگوید بنظرم این نقش به تو نمی خورد یا اینگه بگوید تازه سرکاری بود و بهتر است استراحت کنی …

کار سینمایی نسیم ادبی

● لب خط – 1399

● مهمانخانه ماه نو – 1398

● آشفته‌ گی – 1397

● زهرمار – 1397

● خوب، بد، جلف – 1395

● لرد – 1395

● چهارشنبه – 1395

● ذوب شدن – 1394

● ارغوان – 1393

● دوران عاشقی – 1393

● خانه دختر – 1393

● حراج – 1392

● مانا – 1387

● زندگی – 1376

کار تلویزیونی نسیم ادبی

● شرم – 1399

● سرزده – 1399

● برادر جان – 1397

● عقیق – 1396

● دیوار به دیوار – 1396

● در قصه ‌ها زندگی می ‌کنند – 1395

● معمای شاه – 1394

● چک برگشتی – 1390

● حلقه سبز – 1386

● استنطاق – 1379

● شب چراغ – 1378

● برگ سبز – 1375

● دوقلوها – 1375

بازی نسیم ادبی در شبکه خانگی

●  گلشیفته – 1396

● شهرزاد – 1393

 

 

 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ