کد خبر : 10204

هواشناسی | هواشناسی امروز | هواشناسی تهران

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از بارش باران در برخی از جاده‌های پنج استان کشور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور گفت: برابر گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی در سراسر کشور در حال حاضر شاهد ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده مهرویلا و همچنین وضعیتی مشابه در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس هستیم. ترافیک در محور شهریار - تهران حدفاصل میدان معادن تا شهرقدس نیز پرحجم گزارش شده است.

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا در دیگر محورهای مواصلاتی مشکل و گره ترافیکی خاصی گزارش نشده است و تردد به آرامی و به شکل روان در حال انجام است.

وی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور نیز اظهارکرد: گزارش‌ها حاکی از بارش باران در برخی از محورهای مواصلاتی استان‌های البرز، تهران، مازندران، گلستان و خراسان شمالی است. لازم است رانندگان حین رانندگی در این مسیرها توجه کافی به جاده را داشته باشند، با سرعت مطمئنه رانندگی کرده و حتما فاصله طولی مناسب با خودروی مقابل را نیز رعایت کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا همچنین درباره محورهای دارای انسداد نیز گفت: محورهای ریگان - ایرانشهر و لاسم - ارجمند دو محور دارای انسداد هستند.

شیرانی همچنین با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع سفر حتما با این شماره تماس بگیرند و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور، مناسب‌ترین زمان و بهترین مسیر را برای انجام سفر خود انتخاب کنند.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ