کد خبر : 10298

نسرین مقانلو | بیوگرافی نسرین مقانلو

نسرین مقانلو و فیلمی دردناک از پسرش | نسرین مقانلو: دارم بی تو جون میدم!

نسرین مقانلو بازیگر معروف و جذاب ایرانی است که تصویری با اُباهت و البته موهایی باز از خود منتشر کرد.

نسرین مقانلو و فیلمی دردناک از پسرش | نسرین مقانلو: دارم بی تو جون میدم!

نسرین مقانلو بازیگر مطرح و با سابقه ایرانی است که خیلی هم طرفدار دارد. نسرین مقانلو از بازیگران فعال در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام می باشد که بالای 5 میلیون فالوور نسرین مقانلو را دارند. نسرین مقانلو متولد دهه چهل است اما همچنان جذابیت و زیبایی و البته انرژی خود را دارد. نسرین مقانلو دارای صدایی خش دار است که او را از دیگر خانم های بازیگر متمایز کرده است.​

نسرین مقانلو پست و استوری های زیادی از خود منتشر می کند و اگر بخواهیم به یکی از زیبا ترین عکس های وی اشاره کنیم تصویریست که در ادامه مشاهده می کنید. ناگفته نماند نسرین خانم در 99 درصد عکس هایش با موهای باز هستند که معلوم است این نوع آرایش مو را بسیار دوست دارند، البته مشخص است که ایشون همانند بسیاری از بازیگران اعتقادی به حجاب ندارند و تنها برای اینکه هنرمند هستند و ممنوع الکار نشوند شالی بر روی سر می اندازند.

ناگفته نماند این هنرمند عزیز سال ها در آمریکا به همراه همسر و فرزندانشان زندگی می کردند و برای بازی در فیلم و سریال مدتی به ایران می آمدند و دوباره به آمریکا برمی گشتند.

 

تا اینکه به گفته خود ده سال پیش از همسرشان خواستند تا برای همیشه به ایران بیایند و خانم بازیگر به راحتی و بدون دغدغه و استرس به شغل و علاقه خود ادامه دهند.

نسرین مقانلو

نسرین مقانلو: مردم دنیا مارو به چشم گشنه می بینند

اما مدتی پیش نسرین مقانلو صحبت هایی کرده بود که باعث انتقاد هایی از سوی کاربران نسبت به خود شد.

وی می گوید دوست ندارد مردم دنیا ایرانیان را گرسنه فرض کنند و گرانی و سختی برای ما بازیگران هم هست و شرایط وخیم برای همه ماست.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

منبع: شایانیوز

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ