کد خبر : 10542

مجتبی شفیعی

عصبانیت مجتبی شفیعی از یک برنامه صدا و سیما | شفیعی: چقدر این جمله دردناک بود!

عصبانیت مجتبی شفیعی از یک برنامه صدا و سیما

عصبانیت مجتبی شفیعی از یک برنامه صدا و سیما |  شفیعی: چقدر این جمله دردناک بود!

مجتبی شفیعی متولد 7 مهر 1367 در اصفهان، گوینده است. مجتبی شفیعی فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت می باشد که در کنار گویندگی رادیو کار دوبله و بازیگری انجام می دهد که با رادیو سرنا و حالا با زود نیوز معروف شده است. مجتبی شفیعی در یک خانواده پر جمعیت با 7 فرزند دیگر در شهر نائین اصفهان به دنیا آمد، بخاطر شغل پدر که راننده اتوبوس بود مدتی در تهران و چند سالی هم در مشهد زندگی کردند.

مجتبی شفیعی

از رادیو تا تئاتر

بصورت جدی فعالیت خود را از رادیو با ساخت آیتم های طنز برنامه اینجا ایران است به همراه خانم کیانی شروع کرد تا اینکه وارد بازیگری در تئاتر شد.

در تلویزیون

اولین تجربه جلوی دوربین خود را سال 1389 وقتی 22 ساله بود با ایپزود امانت دار سریال قصه های تبیان در کنار بازیگرانی چون  مینا جعفرزاده  بدست آورد.

مجتبی شفیعی

رادیو سرنا و زود نیوز

به مدت سه سال در رادیو اینترنتی سرنا بسیار مورد استقبال قرار گرفت تا اینکه سال 97 با انتشار ویدیوهای  اخبار زود نیوز  به شدت سر زبان ها افتاد.

هدف از زود نیوز

زود نیوز یک کار متفاوت در قالب اخبار طنز شکل گرفت که در آن یک محتوای اجتماعی، سیاسی و اقتصادی که درد مردم است با زبان طنز بیان می کنیم.

هدفمان صرفا یک تسکین و انبساط خاطر مخاطب مان است.

مجتبی شفیعی

خبرنگار مجری

چند سال پیش مدتی کوتاهی بعنوان مجری خبرنگار برنامه فرمول یک کار کرد تا اینکه با تئاتر هم چندین اجرای نمایش در کشورهای مختلف را نیز تجربه کرد.

ازدواج

مجتبی شفیعی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

درآمد

شفیعی در حالی از عدم حمایت از کلیپ های تولیدی خود خبر می دهد و می گوید کار ما دلی است که تعرفه تبلیغات در این ویدیو ها به چندین میلیون تومان می رسد.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ