کد خبر : 10594

سرخ کردن بادمجان

سرخ کردن بادمجان با روغن کم

مطالب پیشنهادی yektanet-logo-signپیشنهاد توسط بهترین قیمت پرواز‌های داخلی و خارجی در طاهاگشت!! این نوع ارتودنسی سریع دندانهارو مرتب میکنه، تضمینی و اقساطه دندونات زرد شدن؟قبل دندون پزشکی این روشو تست کن+تضمینی بهترین قیمت پرواز‌های داخلی و خارجی در طاهاگشت!! بهترین قیمت پرواز‌های داخلی و خارجی در طاهاگشت!! این نوع ارتودنسی سریع دندانهارو مرتب میکنه، تضمینی و اقساطه این نوع ارتودنسی سریع دندانهارو مرتب میکنه، تضمینی و اقساطه دندونات زرد شدن؟قبل دندون پزشکی این روشو تست کن+تضمینی دندونات زرد شدن؟قبل دندون پزشکی این روشو تست کن+تضمینی بهترین قیمت پرواز‌های داخلی و خارجی در طاهاگشت!! این نوع ارتودنسی سریع دندانهارو مرتب میکنه، تضمینی و اقساطه دندونات زرد شدن؟قبل دندون پزشکی این روشو تست کن+تضمینی yektanet.com بهترین روش های سرخ کردن بادمجان با روغن کم در تابه و فر + فوت و فن های سرخ کردن بادمجان سرخ کردن بادمجان با روغن کم سرخ کردن بادمجان با روغن کم سرخ کردن بادمجان با روغن کم؛ در این پست می توانید بهترین روش سرخ کردن بادمجان در روغن کم را یاد بگیرید و به دلخواه میزان زیادی از بادمجان را سرخ کنید و در فریزر نگهداری کنید و یا برای مهمانی و مناسبت های مختلف از این ترفند ها استفاده کنید. همان طور که می دانید سرخ کردن بادمجان روغن زیادی می برد و یا به اصلاح جذب روغن زیادی دارد. شما می توانید در این پست چند روش مختلف برای سرخ کردن بادمجان را یاد بگیرید و به دلخواه استفاده کنید همه روش ها تست شده می باشد و شما می توانید با خیال راحت آن ها را تهیه کنید.

سرخ کردن بادمجان با روغن کم

 

 

سرخ کردن بادمجان با روغن کم ؛ در این پست می توانید بهترین روش سرخ کردن بادمجان در روغن کم را یاد بگیرید و به دلخواه میزان زیادی از بادمجان را سرخ کنید و در فریزر نگهداری کنید و یا برای مهمانی و مناسبت های مختلف از این ترفند ها استفاده کنید. همان طور که می دانید سرخ کردن بادمجان روغن زیادی می برد و یا به اصلاح جذب روغن زیادی دارد. شما می توانید در این پست چند روش مختلف برای سرخ کردن بادمجان را یاد بگیرید و به دلخواه استفاده کنید همه روش ها تست شده می باشد و شما می توانید با خیال راحت آن ها را تهیه کنید.

۱ .سرخ کردن بادمجان با روغن کم و ماست

در این روش که بسیار کاربردی و ساده می باشد باید بادمجان ها را داخل آب و نمک قرار دهید تا تلخی آن گرفته شود و بعد بشورید و خشک کنید و با کمک فرچه آشپزی به آن ماست بزنید، مقدار ماست باید خیلی کم باشد و بعد بادمجان ها را سرخ کنید و مشاهده می کنید چقدر روغن کمتری به خود جذب می کند.

۲ .سرخ کردن بادمجان با روغن کم و سفیده تخم مرغ

برای این روش نیز باید بادمجان ها را پوست بگیرید و داخل آب و نمک قرار دهید. سفیده تخم مرغ را از زرده جدا کنید و نصف ق غذا خوری نمک اضافه کنید و با چنگال بزنید تا از لختگی خارج شد، سپس سفیده را به کمک فرچه روی بادمجان بزنید و سرخ کنید و اصلا در این روش نیز بوی تخم مرغ را به خود نمی گیرد.

۳ .سرخ کردن بادمجان با روغن کم و آب جوش

در این روش شما باید بادمجان ها را پوست بگیرید و خرد کنید و داخل یک کاسه قرار دهید و روی بادمجان ها آب جوش و نمک بریزید و برای ۱۰ دقیقه بگذارید تا بماند و بعد آبکش کنید و با دستمال خوب خشک کنید و داخل روغن سرخ کنید.

۴ .سرخ کردن بادمجان با روغن کم و گوجه فرنگی

در این روش ساده باید بادمجان ها را برای ۲۰ دقیقه داخل آب و نمک قرار دهید و بعد از خشک کردن یک گوجه فرنگی را بردارید و از وسط به دو نیم کنید و روی بادمجان ها بمالید و سرخ کنید.

۵ .سرخ کردن بادمجان با روغن کم و آرد

در این روش باید بادمجان ها را نیز ساعت در آب و نمک قرار دهید تا تلخی آن گرفته شود و بعد به کمی آرد آغشته کنید و سرخ کنید. در این روش بادمجان ها یکدست و تمیز سرخ می شوند.

در این روش شما می توایند با ۱ ق غذا خوری روغن بادمجان ها را داخل فر سرخ کنید. برای این کار باید بادمجان ها را پوست بگیرید و داخل آب و نمک قرار دهید و بعد از ۲۰ دقیقه آبکشی کنید و کف سینی فر را چرب کنید و بادمجان ها را داخل سینی چیده و با برش روی بادمجان روغن بکشید و در فر از قبل گرم شده به مدت ۱۵ دقیقه با دمای ۱۸۰ قرار دهید و در این حین یک بار زیر و رو کنید تا بادمجان ها سرخ شوند.

  1. بادمجان ها باید تازه باشد تا جذب روغن کمتری داشته باشد.
  2. بادمجان ها را با حرارت ملایم سرخ کنید تا هم مغز پخت شود و اگر حرارت زیاد باشد روغن زیادی به خودش می گیرد.
  3. حتما برای این که بادمجان خوش طعم بشوند در آب و نمک قرار دهید.

 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ