کد خبر : 10629

راز زیبایی بازیگر معروف لو رفت + عکس

خرید در فری شاپ‌های فرودگاه‌ها معمولا کاری نیست که بیشتر مردم به خاطر بسپارند. اما برای آنا د آرماس، یک تجربه خاص و مهم در راه بازگشت به خانه از سفرهای تفریحی و کاری است.

راز زیبایی بازیگر معروف لو رفت + عکس

خرید در فری شاپ‌های فرودگاه‌ها معمولا کاری نیست که بیشتر مردم به خاطر بسپارند. اما برای آنا د آرماس، یک تجربه خاص و مهم در راه بازگشت به خانه از سفرهای تفریحی و کاری است.

حتما فکر می‌کنید که این زیبای کوبایی با دستمزدهای بالایی که می‌گیرد چرا باید به خاطر قیمت‌هایی که در فروشگاه‌های این بخش وجود دارد خرید کند؟!

اشتباه فکر نمی‌کنید؛ چون دقیقا همین طور است و این کار آنا ریشه در یک تجربه خوب ۱۹ سالگی‌اش دارد. زمانی که در فرودگاه مادرید بود و احتیاج به یک مرطوب‌کننده برای صورتش داشت. او در آن زمان یک کرم مرطوب کننده از برند Estée Lauder می‌خرید و اکنون، نزدیک به ۱۵ سال است که او نه تنها از این کرم استفاده می‌کند که یکی از سفیران برند جهانی این شرکت است.

اما آنا رازهای دیگری هم درباره حفظ پوست و مو و زیبایی‌اش دارد که در مصاحبه‌های مختلفی که با او شده؛ درباره آن‌ها حرف زده است. رازهایی که در ادامه این مطلب از زبان خودش می‌خوانید.

 

مراقبت از پوست: باید بجنبی تا دیر نشده

هر کسی برای خودش قوانینی برای حفظ زیبایی‌اش دارد اما از همه مهمتر محافظت از پوست است.

من هم همیشه، پوست خودم را در اولویت برای مراقبت قرار می‌دهم. خبر هم دارید که مرطوب کننده محبوبم را همیشه همراهم دارم.

 

کانتورینگ انقدرها هم مهم نیست

من زیاد طرفدار کانتورینگ نیستم و خیلی راحت از آن می‌گذرم. گاهی اوقات احساس می‌کنم بیش از حد آن را مهم کرده‌اند و یک نوع بازی رسانه‌ای و تبلیغاتی است.

 

مادرم اولین راز زیبایی را به من گفت

من در کوبا بزرگ شده‌ام و آنجا کشوری است که آفتاب همیشگی دارد. مادرم همیشه به من می‌گفت از آفتاب دوری کن! واقعا از زمانی که یادم می‌آید این را از او می‌شندیم.

بعدها فهمیدم که چه حرف درستی می‌زد و چقدر مهم بود که پوست خود را از اشعه‌های مضر آفتاب دور نگاه داریم.

 

خواب با موهای خیس

من موهایم را بیشتر وقت‌ها شب‌ها می‌شویم و درحالیکه کمی خیس هستند؛ به رختخواب می‌روم.

صبح‌ها که بیدار می‌شوم، احساس بسیار خوبی می‌کنم.

 

بالم لب را فراموش نمی‌کنم

من در هر حال و هوایی که هستم؛ بالم لب را فراموش نمی‌کنم. فکر هم می‌کنم؛ این بهترین کاری است که می‌توانیم برای لب‌های خود انجام دهیم.

برند مورد علاقه‌ام هم Estée Lauder است؛ چون فوق العاده مرطوب کننده هستند و رنگ‌های مختلفی دارند.

 

ترجیح میدهم لاک نزنم

من از رنگ لاک‌هایم خیلی زود خسته میشوم. وقتی برای درست کردن ناخن‌هایم به آرایشگاه می‌روم و ناخن‌هایم را درست می‌کنم و لاک می‌زنم؛ هر رنگی که می‌زنم؛ فقط تا دو روز تحمل آن را دارم.

برای همین معمولاً سعی می‌کنم لاک نداشته باشم و یا بیشتر به سمت انتخاب رنگ‌های سفید و شیری برون تا شاید شاید بتوانم آن را یک هفته تحمل کنم.

 

آب گرم و نمک؛ راز آرامش

من هر روز با آب گرم؛ نمک و صابون؛ بدنم را شست و شو می‌کنم و به بدنم آرامش می‌دهم. این کار مثل خوردن یک بمب انرژی برای من است.

هیچ روزی نیست که از آن غافل بشوم و بخشی از برنامه روزانه من است حتی اگر عجله داشته باشم.

 

جدایی آنا از موبایل

من هیچ وقت با موبایل به رختخواب و حمام نمی‌روم.

چون فکر می‌کنم خیلی مهم است که برای آرامش و خواب راحت از این وسیله زمانی را دوری کنیم.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ