کد خبر : 10686

فقیهه سلطانی

فقیهه سلطانی به ته خط رسید | فقیهه سلطانی: دلم مرگ می خواهد!

فقیهه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 29 مرداد سال 1353 در همدان متولد شد.فقیهه سلطانی در رشته گرافیک دیپلم گرفت.

فقیهه سلطانی به ته خط رسید | فقیهه سلطانی: دلم مرگ می خواهد!

فقیهه سلطانی  بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 29 مرداد سال 1353 در همدان متولد شد.فقیهه سلطانی در رشته گرافیک دیپلم گرفت. این روزها که خیلی از سلبریتی ها دنبال رواج رفتارهای هنجارشکنانه هستند، ظاهرا فقیهه سلطانی هم از این قافله عقب نمانده است.فقیهه سلطانی به سیم آخر زد و گفت: فقیهه سلطانی مگه ما عنتر لوطی هستیم!

فقیهه سلطانی

نام:فقیهه

نام خانوادگی :سلطانی

تاریخ تولد :29 مرداد1353

محل تولد :همدان

همسر :جلال امیدیان

فرزندان :یک دختر به نام گندم

تحصیلات :کارشناس ادبیات نمایشی

زمینه فعالیت :بازیگری از سال 1373 تاکنون

زندگی شخصی فقیهه سلطانی

فقیهه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 29 مرداد سال 1353 در همدان متولد شد.

فقیهه سلطانی در رشته گرافیک دیپلم گرفت و با شرکت در کلاسهای خانم گلاب آدینه در سال 1371، دوره های بازیگری را گذرانده و فارغ‌التحصیل رشته نمایش از دانشگاه می باشد.

فقیهه سلطانی

خانواده فقیهه سلطانی

این هنرمند کشورمان در خانواده ای پرجمعیت متولد شد، پدرش روحانی است و بیشترین تاثیر را در زندگی اش از پدرش گرفته است. او دارای هفت خواهر و برادر می باشد که سعید سلطانی برادر بزرگش کارگردان و نویسنده بوده و یکی از خواهرانش به نام فخری سلطانی از بازیگران سینما و تئاتر است.

فخری سلطانی فعالیت بازیگری خود را از سال 1370 در سریال امام علی به همراه خواهرش آغاز کرد و سپس به عنوان بازیگر اصلی فیلم سارای مقابل دوربین رفت. او در فیلم هایی همچون معجزه خنده و فصل پنجم نقش آفرینی کرده است.

ماجرای آشنایی فقیهه سلطانی و همسرش به یک مراسم خیریه و حضور هر دوی آنها بازمیگردد.

فقیهه سلطانی در برنامه دورهمی درباره آشنایی با جلال امیدیان گفت:

من خیلی اهل حضور در مراسم مختلف نیستم اما به دعوت یکی از دوستانم در یک مراسم خیریه حاضر شدم و آنجا بود که دیدم یک آقا متحیرانه من را نگاه میکند و بعد از پرس و جو درباره من و آشنایی اولیه بعد از یکسال و نیم با هم ازدواج کردیم.

فقیهه سلطانی

فقیهه سلطانی و همسرش اردیبهشت ماه سال 94 ازدواج کردند.

جلال امیدیان متولد 1 فروردین 1357، بازیکن سابق و مربی فوتبال کشورمان می باشد و سابقه بازی فوتبال در تیم های پیکان تهران، مس کرمان و ذوب‌آهن اصفهان را دارد.

گندم دختر فقیهه سلطانی

فقیهه سلطانی با حضور در برنامه دورهمی خبر بارداری خود را اعلام کرد و در دی ماه سال 95، گندم دختر این بانوی هنرمند به دنیا آمد. جلال امیدیان از ازدواج قبلی خود، یک دختر به نام نسیم دارد

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ