کد خبر : 10690

مهران رجبی

مهران رجبی سکوتش را شکست | مهران رجبی جانشین مدیری می شود؟

بر اساس شایعه‌ای درباره اجرای برنامه دورهمی توسط مهران رجبی، این بازیگر موضوع را شفاف سازی می‌کند.

مهران رجبی  سکوتش را شکست | مهران رجبی جانشین مدیری می شود؟

مهران رجبی در تاریخ خاص  1400/10/10 بدنیا آمده و در حال حاضر حدود 60 سال سن دارد . مهران رجبی اهل کرج است و یکی از محبوب ترین بازیگر های تلویزیون ایران است . مهران رجبی لیسانس خود را در رشته گرافیک گرفته است و در حال حاضر علاوه بر بازیگری به تدریس رشته گرافیک در آموزش و پرورش می پردازد . متاسفانه مهران رجبی همسر اول خود را طلاق  داده است و ازدواج مجدد کرد و مهریه همسر او فقط 14 سکه است .

مهران رجبی

اظهارنظر‌های متفاوت دو مهران -یکی رجبی و دیگری مدیری- درباره اتفاقات اجتماعی اخیر باعث شده بسیاری شایعه حول هر دو نفر ساخته شود. از جمله این شایعات اجرای برنامه دورهمی توسط مهران رجبی است.

رجبی به روزنامه جام جم گفت: شنیده‌ام می‌گویند قرار است جای مهران مدیری را در دورهمی بگیرم. اصلا این طور نیست.رجبی ادامه داد: مهران مدیری از دوستان من است و خیلی اجرا و سبک او را دوست دارم. البته خودش هم به این موضوع احاطه دارد که شایعه بوده است.

رجبی که برنامه خودمونی را به‌عنوان مجری روی آنتن دارد، افزود: من جانشینی مدیری را تکذیب کردم، چون برنامه‌ای که با لوگو و اسم خودش ساخته می‌شود، هیچ ربطی به برنامه قبلی ندارد.ممکن است عده‌ای خودمونی را مترادف دورهمی بدانند، اما اگر این طور باشد که اصلا هیچ برنامه‌ای ساخته نمی‌شود.

مهران رجبی

هر برنامه دست اندرکار، مجری و گروه سازنده خودش را دارد؛ بنابراین از مردم می‌خواهم به این شایعات اهمیتی ندهند.یکی از کاربران درباره اجرای خوب این دو مجری نوشت: «به‌نظرم ایشان علاوه بر اینکه بازیگر بسیار عالی‌ای هستند، می‌توانند یک مجری درجه یک هم باشند. بدون اغراق ایشان کم نظیر هستند و نباید به‌خاطر عقایدشان آن‌ها را محکوم کنیم که نباید مجری گری کنند.»

کاربری به نام حنیف نوشت: «با توجه به اینکه خودی هستند و با ایمان، خیلی خوب هستند، به بقیه نباید اعتماد کرد، اول ایمان و خودی بودن این افراد مهم است.»

کاربری به نام سامی هم در پاسخ به حنیف نوشت: «وقتی دایره خودی ها اونقدر محدود کردید،که فقط همفکران و تصدیق گران کارهای شما،در اون جا بشن،فکر این نکردید که با این حلقه تنگ خودی ها،دچار چالش کمبود نیروی انسانی متبحر در تمام بخش‌ها خواهید شد؟؟! این نتیجه دشمن پنداری مردم معترض هست!»

مخاطبی نوشت: «مهران رجبی را خیلی دوست داشتنی می‌دانم. در همه عرصه‌ها. بازی درخشانش در بیدار شو آرزو تا حضور منطقی و پر رنگش در شب‌های مافیا که بر خلاف همسالانش ذهن تیز و استدلال گری داشت»

یکی از کاربران خبرآنلاین هم درباره این موضوع نوشت: «هر دو بسیار عالی هستند، مخصوصا مهران رجبی که خوار چشم دشمنان اسلام و انقلاب شده است.»

کسی تلویزیون تماشا نمی‌کند

تعداد بسیار زیادی از نظرهای مخاطبان حاوی این موضوع بود که چه اهمیتی دارد که این دو هنرمند خوب اجرا می‌کنند یا بد، چون در این موقعیت و با این برنامه‌هایی که صداوسیما برای مخاطبان خود گذاشته، دیگر کسی تلویزیون را تماشا نمی‌کند.

کاربری به نام ایمان درباره این موضوع نوشت: «کسی دیگر تلویزیون ایران را نگاه نمی‌کند، هرکسی را که خواستید در عرصه اجرا بگذارید.»

کاربر دیگری نوشت: «مگر اصلا چند درصد مردم تلویزیون جمهوری اسلامی را می‌بینند؟ برای رسانه‌ای در این سطح امثال بشیر حسینی و مهران رجبی، زیاد هم هست. اصلا مگر مهم است برنامه‌ای که سراسر آن دروغ و بدون محتوا است، توسط چه کسی اجرا می‌شود؟»

کاربری درباره اجرای این دو مجری نوشت: «مجری گری این آقایان، مخصوصا مهران رجبی، مثل جراحی قلب توسط یک لحاف دوز است.»

کاربر دیگری با اشاره به نخبه کشی‌های انجام شده توسط تلویزیون نوشت:« متاسفم برای تلویزیون و نخبه کشی‌ای که راه انداخته و فقط سرمایه و بودجه مملکت را می‌بلعد کسی هم تلویزیون نگاه نمی‌کند.»

یکی از مخاطبان خبرآنلاین نیز درباره این موضوع نوشت: «نظر مردم مهم نیست چون دیگر کسی تلویزیون نگاه نمی‌کند، همین نظر مسؤلین مثبت باشد؛ همه چیز حل است.»

تلویزیون کاری با نظر مخاطبانش ندارد

تعداد زیادی از مخاطبان هم پرسش اصلیشان این بود که چرا این مسئله مطرح می‌شود وقتی صدا و سیما هیچ توجهی به مخاطبان خود نمی‌کند؟ و کوچک‌ترین توجهی به خواسته آن‌ها ندارد! در چنین شرایطی چه اهمیتی دارد که چه کسی برنامه‌های تلویزیون را اجرا می‌کند.

یکی از کاربران درباره این موضوع نوشت: «کار تلویزیون تخصصی نیس چون طرف، هم مجری، هم گوینده خبر، هم خواننده و هم بازیگر است و این افرادی که الان در تلویزیون حضور دارند همه فن حریف و آچار فرانسه هستند.»

کاربر دیگری نوشت: «من نمی‌دانم چرا همه کارهای صداوسیما شده لجبازی کردن با مردم‌، چرا واقعا چنین اتفاق‌هایی رخ می‌دهد؟ یعنی چه که هر چی عموم مردم دوست دارند، باید نادیده گرفته بشود و فقط عقیده عده کمی مورد توجه قرار بگیرد؟»

مخاطبی به نام امیر نوشت: « نه مهران رجبی و نه سید بشیر. سید بشیر حسینی حتی نمی‌توانست داور خوبی باشد حالا چطور مجری خوبی باشد؟»

یکی از مخاطبان هم نوشت: «استقبال از برنامه‌های این آقایان نشان می‌دهد، مردم حتی حاضر نیستند قیافه این افراد را ببینند. چه برسد به برنامه، متاسفانه صداوسیمای میلی ظاهرا نه دوست دارد مجری خوب در صحنه بماند و نه چیزی در پشت صحنه برای نشان دادن دارد و نه دیگر برنامه پرباری عرضه می‌کند.»

یکی از مخاطبان هم نوشت: «مهران از کارای قبلیش نمره تقریبا قبولی گرفته و بشیر رانتی هم صفر است. اما رفتن به تلویزیون در این شرایط نشان می‌دهد که مهران هم از صدای مردم فاصله گرفته و هر دو سر وته یک کرباس هستند.»

 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ