کد خبر : 10801

تبسم هاشمی

تبسم هاشمی متولد 23 خرداد 1349 در تهران ، مجری و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.

تبسم هاشمی متولد 23 خرداد 1349 در تهران ، مجری و بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته مرمت آثار باستانی از دانشگاده میراث فرهنگی ایرانی و سپس لیسانس رشته نمایش با گرایش بازیگری و کارگردانی از جهاد دانشگاهی تهران است. علاقه اش به هنر و بازیگری باعث شد در دوره های کامل کلاس بازیگری زیر نظر هما روستا شرکت کند و از این طریق از سال 1373 فعالیت حرفه ای خود را شروع کرد.

تبسم هاشمی

سریال دبیرستان خضراء در سال 74 اولین کار وی در تلویزیون در سن 25 سالگی بود سپس در سال 1374 اولین تجربه بازیگری خود در سینما با فیلم غزال رو نیز تجربه کرد.

تئاتر جذابیت دیگری برای بازیگر دارد و حال و هوای متفاوتی را حتبسم+هاشمی (1)س می کنید. هر روز روی صحنه یک زندگی نوین داری ، کار تصویر جذابیت دیگری برای بازیگران دارد.

 

کار در شرکت مهندسی

من جدای از بازیگری صبح ها در یک شرکت مهندسی مشاور بعنوان نقشه کش همکاری دارم. رشته تحصیلیم نیز مرمت آثار باستانی است و در ادامه کارگردانی و بازیگری تئاتر خواندم.

با یوگا به آرامش و ثبات می رسم

آدمی هستم که کمتر بیمار می شوم مهم ترین عاملش همین یوگا است.

البته مواقعی هم پیش آمده که درگیر چند پروژه بازیگری بوده ام و بدنم خسته شده و این خستگی بدنم را ضعیف و منجر به سرماخوردگی ام شده است. در این مورد سریع و در شروع بیماری به دکتر مراجعه می کنم.

تبسم هاشمی تا بحال موفق به دریافت جایزه بازیگری سوم (بخش تئاتر خیابانی) در دهمین جشنواره تئاتر دفاع مقدس در سال 1382 و جایزه بازیگری دوم در جشنواره بانو (تئاتر بانوان) در سال 1388 شده است.

 

 

 

 

 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ