کد خبر : 11199

معاون|معاون رئیس جمهور|آواز خوانی معاون رئیس جمهور

آواز معاون رئیس جمهور در برنامه زنده + فیلم

آواز خواندن معاون رئیس جمهور در برنامه زنده...

آواز معاون رئیس جمهور در برنامه زنده + فیلم

معاون رئیس جمهور روی آنتن زنده تلویزیون ترانه سیاسی خواند! آوازخوانی معنادار معاون رئیسی روی آنتن زنده تلویزیون روح‌الله دهقانی فیروزآبادی مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و داور مسابقه میدون به اصرار مجری برنامه آواز خواند.

فیلم آوازخوانی معاون رئیس جمهور

بدنبال استعفای سورنا ستاری از مقام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بعد از نزدیک به ۱۰ سال، سید ابراهیم رییسی در حکمی دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی که رییس جهاد دانشگاهی است را با حفظ سمت به مقام معاونت علمی و فناوری جدید ریاست جمهوری منصوب کرد. سورنا ستاری مسئولیت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را از سال ۱۳۹۳ تاکنون برعهده داشت و در تاریخ ۲۲ شهریورماه از سمت خود استعفا کرد.

روح الله دهقانی فیروزآبادی

1651918_222

دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی تحصیلات دوره کارشناسی (۱۳۸۲)، کارشناسی‌ ارشد (۱۳۸۴) و دکترا (۱۳۸۷) خود را در رشته مهندسی هوافضا در دانشگاه صنعتی شریف به پایان رسانده و در حال حاضر، دانشیار دانشکده مهندسی هوافضا و عضو هیات علمی این دانشگاه است.

 

فیروزآبادی با بیش از ۱۰۰ عنوان مقاله در مجلات معتبر علمی؛ استاد نمونه آموزشی و استاد نمونه پژوهشی دانشکده هوافضای دانشگاه صنعتی شریف است. معاونت فرهنگی و اجتماعی و همکاری در معاونت پژوهشی به عنوان مشاور رئیس دانشگاه، از دیگر سوابق اجرایی دکتر دهقانی فیروزآبادی است.

دکتر فیروزآبادی همچنین تأسیس و مدیریت پردیس نوآوری و مرکز تحقیقات شهید مقدم و همچنین مدیریت مرکز رشد آن را در حوزه علم و فناوری در کارنامه خود دارد.

 

وی در اردیبهشت سال ۱۳۹۸ با حکم دکتر محمد مهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، به عنوان معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.

 

در جلسه سوم خرداد ماه سال جاری، هیات امنای جهاد دانشگاهی که با دستور کار انتخاب رییس جدید این نهاد برگزار شد، دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف و معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نامزد ریاست این دانشگاه مطرح و در نهایت رأی آورد. این انتخاب سپس در جلسه همان روز شورای عالی انقلاب فرهنگی، مطرح و ریاست دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی در جهاد دانشگاهی به تصویب نهایی این شورا رسید. در نهایت نیز مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص تایید انتخاب رئیس جهاددانشگاهی توسط رئیس جمهوری ابلاغ شد.

نامه فیروز آبادی

62384342

در متن نامه انتصاب دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی به عنوان معاون علمی و فناوری جدید رییس جمهور چنین آمده است:

جناب آقای دکتر روح الله دهقانی فیروز آبادی نظر به مراتب شایستگی، تجارب و سوابق علمی و مدیریتی جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت فعلی، به عنوان سرپرست معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به “عدالت محوری”، “روحیه انقلابی”، “مردمداری”، “پاکدستی” ، “فساد ستیزی”، “قانونمنداری”، مفاد عهدنامه دولت مردمی” با برنامه ریزی و حرکت جهادی برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه علم و فناوری در پیشبرد اهداف دولت مردمی و ایران قوی مجدانه کوشا باشید.

توفیق و سربلندی آن جناب را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام ماموریت‌ها و وظایف محوله از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ