کد خبر : 11237

تعطیلی | تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس و دانشگاه ها

مدارس کدام استان روز دوشنبه تعطیل است؟ | جزئیات تعطیلی مدارس دوشنبه 14 آذر

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 14 آذر 1401 منتشر شد.

مدارس کدام استان روز دوشنبه تعطیل است؟ | جزئیات تعطیلی مدارس دوشنبه 14 آذر

تعطیلی مدارس یکی از سوالات مطرح شده امروز است. تعطیلی مدارس علاوه بر کارمندان برای مردم نیز دارای اهمیت زیادی است. وزیر بهداشت به شایعه تعطیلی مدارس به خاطر بارش برف واکنش نشان داد. تصمیم نهایی دولت درباره تعطیلی مدارس اعلام شد.

مدارس کدام استان روز دوشنبه تعطیل است؟

بر اساس اعلام اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران، مدارس برخی مناطق، فردا دوشنبه چهاردهم آذرماه به علت برودت هوا و یخبندان به صورت غیرحضوری به امر آموزش دانش آموزان می پردازند.

اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران در کانال اطلاع رسانی‌اش در شبکه شاد اعلام کرده است که با توجه به برودت هوا و یخبندان مدارس همه مقاطع تحصیلی رودهن و دماوند در هر دو نوبت فردا، دوشنبه ( ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ) غیر حضوری خواهد بود.

همچنین مدارس پردیس در همه مقاطع تحصیلی در نوبت صبح غیرحضوری است.

در این اطلاعیه اعلام شده است که با توجه به میزان کمتر بارش برف امروز در شهرستان فیروزکوه و توابع، تاکنون تصمیمی بر غیر حضوری برگزار شدن کلاس ها اتخاذ نشده است. لذا در صورت تغییر شرایط جوی این شهرستان تا قبل از ساعت شش صبح، تصمیم‌گیری و از همین طریق اعلام خواهد شد.

با توجه به بارش شدید باران و بارش برف در ارتفاعات پایتخت احتمال می رود مدارس به این دلیل روز دوشنبه تعطیل اعلام شود تاکنون این خبر توسط استانداری تائید نشده است و باید منتظر تصمیم نهای هیات دولت ماند.

در صورتی که مدارس هر استانی تعطیل اعلام شود در این بسته خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

بنابر اعلام کانال اطلاع رسانی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در شبکه شاد، مدارس برخی مناطق و شهرستانهای استان تهران بدنبال بارش باران و برف امروز یکشنبه (۱۳ آذرماه) غیرحضوری شد.

بر اساس این اطلاعیه مدارس ابتدایی «رودهن» و همه مقاطع بخش «آبعلی» در نوبت صبح به صورت غیر حضوری برگزار شد.

همچنین همه مدارس ابتدایی «دماوند» در نوبت صبح غیر حضوری بود.

بر اساس این اطلاعیه در «فیروزکوه» نیز مدارس بخش مرکزی و ارجمند در نوبت صبح غیر حضوری برگزار شد.

مدارس مشهد تعطیل شد

 سید امیر شوشتری روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود:با توجه به بارش برف از صبح امروز تمامی مدارس مقطع ابتدایی در بخش رضویه در روز سیزدهم آذرماه تعطیل خواهد بود.

وی ادامه داد: تصمیم گیری در خصوص فعالیت آموزشی در سایر نواحی آموزش و پرورش در مشهد هنوز در حال انجام است و در صورت تصمیم بر تعطیلی، اطلاع رسانی به والدین و دانش آموزان انجام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ