کد خبر : 11284

حامد سلطانی | حامد سلطانی و همسرش | حامد سلطانی و فرزندانش

دل نوشته جگرسوز حامد سلطانی در روز تولدش و در فراق همسر و پسرش

دل نوشته جگرسوز حامد سلطانی در روز تولدش و در فراق همسر و پسرش غوغا کرد

دل نوشته جگرسوز حامد سلطانی در روز تولدش و در فراق همسر و پسرش

حامد سلطانی متولد 13 شهریور 1367 در مشهد مجری تلویزیون است. حامد سلطانی در تصادف وحشتناک همسر و پسر خردسالش را از دست داد. همسر حامد سلطانی فائزه صفری متولد 1368 بود که در حادثه رانندگی به همراه فرزندش درگذشت. حامد سلطانی یک دختر به نام فاطمه سلما دارد.

دل نوشته جگرسوز حامد سلطانی در روز تولدش و در فراق همسر و پسرش 

حامد سلطانی

حامد سلطانی نوشت:

من آدمِ غُر زدن به جانِ روزگار نبودم هیچوقت؛

آدمِ به اشتراک گذاشتنِ غم و غصه‌ها هم…

هیچوقت دلم نخواسته توی روزهای پر هیاهو تلخیِ قلمم کامِ کسی را تلخ کند اما چه کنم؟ هر کجای خاطراتم را که ورق میزنم، پر است از حضورِ کسانی که حالا نبودنشان همه‌جا را پر کرده…

به لطفِ گرمای محبتِ آنها که یادآورِ امروز بودند، حواسم جمع شد که سردترین سیزدهمِ آذرِ عمرم از راه رسیده؛ مثلِ همه‌ی این پنج ماه و بیست و نه روز گذشته که هر روزش برای من زمهریری بود سرد و سخت و سوزناک و حالا از همیشه بی‌تفاوت‌ترم به این مناسبت…

حالا صعب‌الهضم‌ترین جمله‌ای که میشنوم همین تولدت مبارک است…

حالا…

چقدر جای شما دو نفر خالیست!

همه‌ی پاییزهایی که با هم از سر گذراندیم و تو تمامِ تلاشت این بود سیزدهم آذر بهترین روز سال باشد برای من، همه‌ی سیزدهمِ آذرهایی که با هم از سر گذراندیم و تو در تدارک جشن بودی برای من، همه‌ی حرص خوردن‌هایت برای این که فاطمه‌سلما از ذوقِ کودکانه‌اش لو میداد سورپرایزت را، همه‌ی پنجره‌بازگذاشتن‌هایت برای اینکه بوی کیکی که پخته بودی خانه را پر نکند، همه‌ی پس‌اندازهای پاییزی‌ات برای رسیدن امروز، همه‌ی حواس‌جمعی‌هایت برای اینکه چیزی کم و کسر نباشد، همه‌ی چراغ خاموش کردن ها و شمع روشن کردن هایت، همه‌‌ی سؤال‌های عجیب و غریبت از دو ماه قبل برای اینکه از زیر زبانم بکشی چی بیشتر دوست دارم، همه‌ی کارهای پر از عشق و سادگی‌ات برای این اتفاقِ تکراریِ هرساله؛ همه را دیدم.

میدیدم و هیچوقت فکر نمیکردم یک روز، بهترین هدیه‌ی تولدم، قرار است فاتحه و صلوات و دعایی باشد که دیگران به تو هدیه میکنند!

عزیز دلم!

نیستی ببینی همان فاطمه‌سلمایی که یک زمانی میخواست اولین نفر باشد که تولدم را تبریک می‌گوید و رشته‌هایت را پنبه می‌کرد، خودش بساط سورپرایز میچیند و سعی میکند غافلگیرم کند…

نیستی ببینی که چقدر امروز میتوانست قشنگ‌ باشد اگر تو و محمدمهدی هنوز بودید!

نیستی ببینی چقدر نبودنتان همه جا را پر کرده!

اما به همان بالاسری که همیشه حواسش به ما بوده و هست قسم، راضی‌ام به رضایتش!

همانطور که تو همیشه بودی!

همانطور که تو همیشه خواستی!

اما اینکه بار سنگینِ این غصه را به سینه بکشی و به لب لبخند داشته باشی، سخت‌ترین کار دنیاست!

حالا من، ایستاده در ابتدای مسیرِ سی‌وپنج‌سالگی، پایم میلنگد و دو سومِ وجودم را همراه ندارم!

اما مطمئن باش همه‌ی زورم را جمع کرده‌ام که زمین نخورم!

همانطور که تو همیشه خواستی!

آخ که چقدر در این سیزدهم آذرِ خیسِ باران‌خورده‌ی سرد، جای تو خالیست رفیق… 

در برنامه  حسینیه معلی، سعید حدادیان و سید مجید بنی فاطمه با اشاره به فوت همسر و فرزند حامد سلطانی مجری تلویزیون شروع به روضه‌خوانی کردند.

حامد سلطانی که چندی پیش همسر و فرزند خردسال خود را در سانحه رانندگی از دست داده بود، همزمان با سالروز شـ.هادت حضرت جوادالائمه(ع) از کاظمین به آنتن زنده تلویزیون بازگشت.

بیوگرافی حامد سلطانی

نام اصلی : حامد سلطانی

متولد : 13 شهریور 1367 مشهد

زمینه فعالیت : تلویزیون

پیشه : مجری

مدرک تحصیلی : گرافیک

سال های فعالیت :

قد :

همسر : فائزه صفری

فرزندان : فاطمه سلما و محمدمهدی

اولین تصویر از همسر فوت شده مجری تلویزیون به همراه پسرش توسط حامد سلطانی منتشر شد.

مجری تلویزیون

مراسم ترحیم فائزه صفری و محمد مهدی سلطانی همسر و فرزند حامد سلطانی مجری برنامه «اعجوبه ها» و «سلام صبح بخیر» شبکه سه سیما، امروز دوشنبه ۲۳ خرداد ماه در مسجد بلال سازمان صداوسیما برگزار شد.

مراسم ترحیم همسر و فرزند حامد سلطانی مجری تلویزیون با حضور وحید جلیلی قائم مقام رییس سازمان صداوسیما، محسن برمهانی معاون سیما، مدیران شبکه ها، مجریان و همکاران حامد سلطانی، جامعه روحانیت، مداحان اهل بیت (ع)، مدیران و مسئولان دولتی، گروه‌های مختلف مردم و شخصیت‌های فرهنگی و دینى در مسجد بلال برگزار شد.

مجری تلویزیون

گفتنی است، سحرگاه پنجشنبه شانزدهم خرداد حامد سلطانی؛ مجری برنامه تلویزیونی برنامه اعجوبه‌ها با خانواده‌اش در کیلومتر ۷۰ محور خور و بیابانک به طبس دچار سانحه رانندگی شد.

در این حادثه متاسفانه همسر و محمدمهدی فرزند سه ساله این مجری تلویزیون دار فانی را وداع گفتند.

مجری تلویزیون

آخرین ویدیو از خانواده حامد سلطانی مجری تلویزیون قبل از تصادف ناگوار

آخرین ویدیو از خانواده حامد سلطانی مجری تلویزیون ملی درکنار خانوادهاش، یک ساعت قبل از تصادف ناگوار و از دست دادن عزیزانش را در ادامه ببینید.

تصویر خودروی مجری معروف تلویزیون پس از سانحه خونین

مجری تلویزیون

باز نشدن ایربگ، یکی از مقصران حادثه تلخ برای مجری تلویزیون

پلیس راهو : سحرگاه پنجشنبه واژگونى خودروى ام وى ام در محور خور_طبس به پلیس راه استان اصفهان گزارش شد که با حضور ماموران در محل مشخص شد ، بر اثر واژگونى خودرو  همسر و پسر خردسال مجرى شبکه سه فوت کردند. کارشناسان با بررسى صحنه سانحه و رد لاستیک بر روى شانه خاکى جاده ، بی مبالاتی از جانب سازمان استاندارد کشور به علت عدم رعایت نظامات دولتی و بی توجهی و بی اهمیتی به ایمنی راننده و سرنشینان و تایید ورود و ساخت خودرو فاقد کیفیت و بی مبالاتی و عدم رعایت نظامات دولتی از جانب شرکت و یا کارخانه سازنده خودرو به دلیل باز نشدن ایربگ های خودرو و بی احتیاطی از جانب راننده خودرو بعلت عدم توجه کافی به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگى را علت این سانحه اعلام کردند.

مجری تلویزیونمراسم خاکسپاری مرحومه فائزه صفری و پسر خردسالش (همسر و فرزند حامد سلطانی مجری تلویزیون ملی) در بهشت متقین بیرجند برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر محمد مهدی سلطانی و فائزه صفری، پسر و همسر حامد سلطانی مجری صدا و سیما و عضو جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با حضور پرشور مردم، فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی، هیئت‌های مذهبی‌ و خادمان آستان قدس رضوی برگزار شد.

این مراسم که در بهشت متقین بیرجند برگزار و با حضور خیل عظیمی از مردم این شهر همراه بود، مداحان به ذکر مصیبت و مداحی پرداختند.

همچنین جمعی از مسئولان استان خراسان جنوبی به منظور همدردی وعرض تسلیت با خانواده داغدار مجری تلویزیون  درمنزل پدر همسر وی در بیرجند حضور یافتند.

‌در این دیدار ‌معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی، سردار مهدوی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول بسیج سازندگی استان حضور داشتند.

حامد سلطانی، مجری تلویزیون در پی حادثه رانندگی، همسر و فرزند یک ساله و نیمه خود را از دست داد.همسر این مجری شبکه سه سیما، از اهالی خراسان جنوبی و شهر بیرجند است.

همچنین دختر 8 ساله‌اش دچار شکستگی شده و خود او جراحت پیدا کرده است که این دو نفر در بیمارستان بستری‌اند.

مجری تلویزیون

حامد سلطانی مجری تلویزیون داغدار شد

حامد سلطانی، مجری برنامه «اعجوبه‌ها»، صبح امروز در محور خور به طبس تصادف کرد و همسر و پسر خود را در این حادثه از دست داد.

همسر و فرزند مجری برنامه «اعجوبه‌ها»ی تلویزیون، صبح امروز (جمعه ۱۳ خرداد) در کیلومتر ۶۵ محور خور به طبس، طی حادثه تصادف، درگذشتند.

مجری تلویزیونهمسر حامد سلطانی، ۳۳ سال و پسرش، یک و نیم سال سن داشتند که در این حادثه، در دم جان باختند.

دو مصدوم این تصادف که حامد سلطانی ۳۴ ساله و دختر ۸ ساله‌اش هستند، به بیمارستان آفتاب هشتم خور منتقل و سپس برای ادامه درمان به اصفهان اعزام شدند.

بیوگرافی حامد سلطانی مجری

حامد سلطانی متولد ۱۳ شهریور ۱۳۶۷ در مشهد مقدس، مجری تلویزیون و مراسم های مختلف مناسبتی و طراح گرافیک و فارغ التحصیل رشته گرافیک می باشد

سوابق و فعالیت ها حامد سسلطانی

سلطانی از طراحان گرافیک شهرداری مشهد و از طراحان پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی و حرم امام رضا و مدیرعامل گروه هنری تـلویزیون و صداوسیمای مشهد می باشد.

او همچنین مجری تبلیغات محیطی نمایشگاه عفاف و حجاب و اجرا در بسیاری از برنامه ها و مراسم های مختلف بوده است.

وی همچنین علاوه بر اجرا و طراحی گرافیک در زمینه کارگردانی و مستند سازی نیز دستی بر آتش دارد و کارگردانی مستند از بهشت تا بهشت را بر عهده داشته است.

حامد سلطانی اجرای مسابقه میدون شبکه سه را بر عهده دارد. او در فصل اول مسابقه میدون و فصل دوم مسابقه میدون به عنوان مجری برنامه در کنار داورانی چون علیرضا یونچی و امیر شکوهی نیا و مینا مهرنوش و حمیدرضا موثقی حضور دارد.

این برنامه اولین مسابقه تلویزیونی با محوریت کسب و کار است که جوانان و شرکت کنندگان جوان کار آفرین و نخبه های اقتصادی و تولید کنندگان و صنعتگران و افرادی میخواهند تولید و محصول و صنعت خود را به مردم معرفی کنند در آن شرکت میکنند و جوایزی نیز دریافت میکنند.

مجری تلویزیونهمسر حامد سلطانی مجری تلویزیون کیست؟

ایشان چند سال پیش ازدواج کرده و یک دختر کوچک به نام فاطمه سلما دارد که تصاویری از دخترش با متن های احساسی و پدرانه را به اشتراک گذاشته است

پیج اینستاگرام حامد سلطانی

سوابق مدیریتی و اجرا حامد سلطانی

• مجری تبلیغات عفاف و حجاب

• مجری بزرگداشت شهدای ترور استانهای خراسان

• فعالیت در وب نگار پارسیان

• مدیر دفتر گروه هنری معراج

• مشاور و مجری تبلیغاتی اداره کل تعاون استان خراسان رضوی

• همکاری با مجتمع تجاری کیان سنتر و مجتمع طلا و جواهر پرنس مشهد

• قعالیت در اداره آموزش وپرورش ناحیه ۳ مشهد

• مشاور تبلیغاتی کانون فرهنگی تربیتی شهید علم الهدی

• مدیر کارگروه تبلیغات عضو شورای اسلامی مشهد و عمـار

• مجری و مشاور تبلیغات هیئت های مذهبی و بسیج دانشجویی

•  مـجری تبـلیغات پـروژه ای موسـسه چـاپ و کـارت زیتون و دانـشگاه شهید منتظری مشهـد 

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • هدیه

    باعرض سلام وادب واحترام خدمت مجری محترم ومهربان رسانه ملی جناب آقای حامدسلطانی عزیزیکباردیگرتسلیت عرض میکنم خدمت شما داغ عزیزدیدن خیلی سخته انشالله که خداوندمتعال یه صبر وصبوری وآرامش به شمابدهدوخداوندمتعال همیشه سلامتی وتندرستی به شماودخترنازنیتتون بدهدوسایه ی شماهمیشه بالای سردخترنازنینتون باشد

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ