کد خبر : 11325

کنستانتین | فیلم کنستانتین | کنستانتین 2

سرنوشت کنستانتین چه می شود؟ | کنستانتین 2 پایانی همچون پدر خوانده 3

نزدیک به۱۷ سال از اکران «کنستانتین» به کارگردانی فرانسیس لارنس می‌گذرد و اگر چه در ماه‌های اخیر خبرها از بازگشت کیانو چارلز ریوز برای ساخت دنباله‌ای بر این فیلم حکایت داشت اما ممکن است به سرنوشت «پدرخوانده» دچار شود.

سرنوشت کنستانتین چه می شود؟ | کنستانتین 2 پایانی همچون پدر خوانده 3

پیتر استورماره بازیگر نقش شیطان در کنستانتین این اثر فراطبیعی بر این گمان است که ممکن است برای ساخت فصل دوم کنستانتین خیلی صبر کرده باشند. به باور او، کنستانتین ۲ ممکن است پایانی همچون پدرخوانده ۳ داشته باشد.

پیتر استورماره

کنستانتین

استورماره در گفت وگو با ScreenRant گفته فصل سوم پدرخوانده نمونه‌ای عالی است. من کسی را نمی‌شناسم که پدر خوانده ۳ را دوست داشته باشد. فکر می‌کنم اگر زمان زیادی به طول بیانجامد همه چیز خراب می‌شود.

او می‌گوید که این‌ ایده را چند سال پیش مطرح کرده است.استورماره گفت کیانو ریوز می‌خواهد همان فرمول نخستین بازی را حفظ کند اما آیا استودیو با این مسأله موافقت می‌کند؟

فصل دوم کنستانتین به کارگردانی فرانسیس لارنس و کیانو ریوز ساخته می‌شود.

کنستانتین

به گفته او، در فصل دوم کنستانتین جلوه‌های ویژه میلیون‌ها برابر بیشتر خواهد بود اما استورماره می‌گوید با کیانو صحبت کرده و او گفته می‌خواهد آن(فصل دوم) را همانند اولی نگه دارم، ساده و مبتنی بر شخصیت‌ها و نه بر اساس جلوه‌های ویژه.

کنستانتین

بازیگر نقش شیطان در فصل نخست کنستانتین می‌گوید مشکل ساخت کنستانتین ۲ همین است. ممکن است خیلی دیر باشد. نمی‌دانم.

او گفته که دوست ندارد کنستانتین ۲ دنباله کوتاهی داشته باشد و سرنوشت آن را به پدرخوانده ۳ تشبیه کند.

کنستانتین

پدرخوانده محصول ۱۹۷۲ به کارگردانی فرانسیس فورد کوپولا است که تنها دو دنباله داشت؛ یکی در سال ۱۹۷۴ و دنباله سوم که پایان این فیلم جنایی بود ۱۶ سال پس از فصل دوم آن اکران شد.

استورماره گفت به قول قدیمی‌های وایکینگ‌ها، اتو را تا داغ است باید چسباند.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ