کد خبر : 11545

تعطیلی | تعطیلی پنجشنبه ها | تعطیلی پنجشنبه ها کرمانشاه

تعطیلی پنجشنبه ها در کرمانشاه اجرایی می شود؟ | طرح تعطیلی پنجشنبه های کرمانشاه چه شد؟

قریب دو ماه از پیشنهاد تعطیلی ادارات کرمانشاه در روزهای پنجشنبه می‌گذرد. طرحی که استاندار وعده بررسی آن را داد و اکنون بسیاری در انتظار تصمیم‌گیری در این خصوص هستند.

تعطیلی پنجشنبه ها در کرمانشاه اجرایی می شود؟ | طرح تعطیلی پنجشنبه های کرمانشاه چه شد؟

 اواخر مهر ماه بود که فرماندار کرمانشاه در نشست ستاد خدمات سفر استان، طرح تعطیلی پنجشنبه ها را به منظور رونق گردشگری و تحکیم بنیان خانواده و کاهش مصرف انرژی پیشنهاد داد و استاندار کرمانشاه هم در پاسخ عنوان کرد که پیشنهاد تعطیلی پنجشنبه ها را بررسی خواهیم کرد . استاندار کرمانشاه گفت: تعطیلی پنجشنبه ها در صورتی که آثار مثبتی برای استان به همراه داشته باشد، اجرایی خواهد شد.

استانداری کرمانشاه

استانداری کرمانشاه

استاندار کرمانشاه اوایل آبان ماه نیز در نشست شورای فرهنگ عمومی استان با تاکید بر اینکه باید کانون خانواده را گرم نگه داریم، گفت: در این راستا طرح تعطیلی پنجشنبه‌ها را در دستورکار قرار داده‌ایم تا سرپرستان خانواده‌ها بتوانند زمان بیشتری را در کنار خانواده خود سپری کنند و از نقاط دیدنی کرمانشاه بازدید داشته باشند.

حالا با گذشت قریب دو ماه از مطرح شدن این پیشنهاد، بهمن امیری‌مقدم استاندار کرمانشاه در خصوص اینکه آیا طرح تعطیلی پنجشنبه‌ها اجرایی خواهد شد یا نه، عنوان کرد: در حال بررسی و پیگیری جدی برای تعطیلی ادارات استان در روزهای پنجشنبه‌ هستیم و کارهای مرتبط با این موضوع انجام شده و تا چند وقت دیگر نتیجه کار را اعلام خواهیم کرد.

وی هدف از تعطیلی ادارات در روزهای پنجشنبه را ایجاد فرصت بیشتر برای کنار هم بودن اعضای خانواده‌ عنوان و اظهار کرد: بدنبال این هستیم با تعطیلی پنجشنبه‌ها آرامش بیشتری بر فضای خانواده‌ها حاکم شده و آنها فرصت استفاده بیشتر از فضاهای تفریحی و فرهنگی استان را پیدا کنند.

نماینده عالی دولت در استان کرمانشاه یکی دیگر از اهداف مهم برای تعطیلی پنجشنبه‌ها را تلاش برای دور کردن اعضای خانواده‌ به ویژه نوجوانان و جوانان از فضای مجازی عنوان کرد و افزود: با تعطیلی پنج‌شنبه‌ها، والدین فرصت بیشتری برای حضور در کنار خانواده و گذراندن وقت با نوجوانان و جوانان پیدا می کنند.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ