کد خبر : 11564

مهدی طارمی | مهدی طارمی و تیم ملی | عروسی مهدی طارمی

کمین جدید برای مهدی طارمی | مهدی طارمی در دیدرس دوربین چه کسی است؟

مهدی طارمی به زودی به یکی از بهترین باشگاه های جهان می پیوندد.

کمین جدید برای مهدی طارمی | مهدی طارمی در دیدرس دوربین چه کسی است؟

مهدی طارمی متولد 1371 در بوشهر است. مهدی طارمی دوران طلایی خوبی در فوتبال دارد. مهدی طارمی برای پورتو توپ می زند. مهدی طارمی سابقه بازی در باشگاه‌های شاهین بوشهر، ایران‌جوان بوشهر و الغرافه را نیز دارد. مهدی طارمی در جام جهانی قطر درخشش خوبی داشت اما نتوانست همراه با تیم ملی فوتبال درخشان تر باشد. مهدی طارمی متاهل شده و ازدواج کرده است.

کمین جدید برای مهدی طارمی

 

مهدی طارمی که پیش از این بحث علاقه‌مندی باشگاه آرسنال به جذب او مطرح شده بود، بار دیگر نامش به عنوان یکی از اصلی‌ترین اهداف این باشگاه برای پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی پیش‌ رو مطرح شده است. روزنامه پرتغالی «اُ ژوگو» در شماره امروز (یکشنبه) خود گزارش داد؛ باشگاه آرسنال به پروژه جذب طارمی 30 ساله بازگشته است.

طبق این گزارش؛ آرسنالی‌ها به خاطر مصدومیت گابریل ژسوس از ناحیه زانو که نیاز به عمل جراحی دارد، بار دیگر نسبت به جذب مهاجم ایرانی پورتو علاقه نشان داده‌اند. مهاجم برزیلی توپچی‌های لندن در جریان شکست یک بر تیم ملی فوتبال برزیل مقابل کامرون در دور پایانی مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر به این مصدومیت دچار شد و نه‌تنها از ادامه همراهی سلسائو در این دوره از مسابقات بازماند، بلکه در حدود سه ماه هم خانه‌نشین خواهد بود.

مهدی طارمی

«اُ ژوگو» در بخشی از گزارش خود آورده است؛ آرسنال به دنبال جانشینی کم‌هزینه برای ژسوس است و به همین خاطر دوباره سراغ به خدمت گرفتن طارمی است. با این حال اگر باشگاه پورتو تمایلی به از دست دادن مهاجم گلزن خود نداشته باشد، عملی شدن این انتقال ساده نخواهد بود.

طارمی که وارد 18 ماه پایانی قراردادش با پورتو شده است و بند فسخ 60 میلیون یورویی هم در قراردادش دارد، این فصل در 20 بازی برای این تیم پرتغالی به میدان رفته و آمار 13 گل‌زده و 8 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است

مهدی طارمی

طبق این گزارش؛ طارمی شاید توانایی ژسوس در بازی با توپ و بازی مالکانه را نداشته باشد، اما در حفظ توپ در کارهای هجومی عالی است و ضمن قدرت تمام‌کنندگی بالایش، توانایی دادن پاس‌های کلیدی را نیز دارد.

مهاجم ایرانی پورتو که ارزشش در بازار نقل‌وانتقالات 20 میلیون یورو تخمین زده شده است، مورد توجه باشگاه‌هایی همچون اینتر، تاتنهام، چلسی و میلان هم قرار دارد.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ