کد خبر : 11586

سریال ستایش

کلاهبرداری بدل بازیگر ستایش | سریال ستایش در آستانه توقیف؟

سریالِ کلاهبرداری با نامِ چهره‌ها ادامه دارد؛ این بار شخصی خودش را رستمِ سریال «ستایش» معرفی می‌کند.

کلاهبرداری بدل بازیگر ستایش  | سریال ستایش در آستانه توقیف؟

یک شیاد با شکل و شمایلِ بازیگر سریال «ستایش» خودش را رستم معرفی می‌کند. او تاکنون چندین نفر را تحت این عنوان، فریب داده و اقدام به کلاهبرداری میلیونی از آنها کرده‌است.

این فرد که از لحاظ چهره و قد و قامت شباهت زیادی به امید علیمردانی بازیگر سریال «ستایش» داشته، به بهانه‌های مختلف کلاهبرداری‌های متعددی انجام داده است.

امید علیمردانی بازیگر و تهیه‌کننده که با شنیدن این خبر بسیار متعجب شده بود، گفت: «واقعاً عنوان مرا جعل کردند و رفته‌اند کلاهبرداری! نمی‌دانم چه بگویم! چطوری مرا جعل کرده‌اند؟ من که دیگر مشخص هستم و همه مرا دیده‌اند.»

اما ماجرا از چه قرار است؟ با علیمردانی گفت‌وگو کردیم و او این چنین تعریف کرد: در تبریز یک نفر 19 میلیون نقره را گرفته و به صاحبِ مغازه گفته من رستمِ سریال «ستایش» هستم. صاحب آن مغازه مرا در اینستاگرام پیدا کرد و خواست با من صحبت کند.

شماره را گرفتم وقتی با او صحبت کردم با نکته عجیبی مواجه شدم. او به من گفت یک نفر خودش را جای شما گذاشته و 19 میلیون نقره از من گرفته است.

یکی دیگر با من تماس گرفت و به من گفت شخصی آمده و گوشی از من بگیرد. من پرسیدم شما خودت هستید. من اصلاً تبریز نیامدم.

این بازیگر سینما و تلویزیون، مشغول ساختِ تله فیلم «بازی اجباری» است و رسماً اعلام می‌کند که چنین درخواست‌هایی با اسم و نامِ‌ من جعلی است و افرادی که با این کلاهبردار و جاعلان هویت مواجه شدند به مراجع ذیربط اعلام کنند.

چندی پیش خبری را تلویزیون رسماً اعلام کرد که فردی با جعل هویت یکی از خبرنگاران صداوسیما اقدام به ارسال پیامک به برخی بازیگران کرده بود دستگیر شد. به نظر می‌رسد سریالِ کلاهبرداری با نام و شکل و شمایل چهره‌ها ادامه دارد و نیاز است مراجع ذیربط ورودِ جدّی به این حوزه داشته باشند.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ