کد خبر : 11612

رونالدو | کریستیانو رونالدو | رونالدو بازیکن فوق ستاره

رونالدو با جت شخصی و به همراه خانواده قطر را ترک کرد | ناراحتی رونالدو ادامه دارد

کریستیانو رونالدو بعد از ناکامی در جام جهانی 2022 با جت شخصی خود به همراه خانواده اش قطر را ترک کرد.

رونالدو با جت شخصی و به همراه خانواده قطر را ترک کرد | ناراحتی رونالدو ادامه دارد

جام جهانبی 2022 برای رونالدو آنطور که او می خواست  نبود.رونالدو در این جام یکی از مهره های ثابت تیم پرتغال نبود. نیمکت نشینی رونالدو در این جام برای همه عجیب بود.رونالدو در بازی مهم یک چهارم نهایی پرتغال با مراکش دقیقه های آخر بازی به زمین اومد اما نتوانست به تیم پرتغال که یک گل عقب بود کمکی کند و تیم پرتغال از جام جهانی حذف شد.رونالدو با چشمانی گریان زمین بازی را ترک کرد. رونالدو به همراه اعضای تیم ملی پرتغال قطر را ترک نکرد. 

رونالدو

کریس یک روز بیشتر از اعضای تیم در قطر ماند تا یک روز بیشتر همراه با خانواده خود در این کشور حضور داشته باشد. او و تمام اعضای خانواده‌اش روز گذشته با جت شخصی و از طریق فرودگاه قطر، این کشور را به مقصد پرتغال ترک کردند.

رونالدو

در حالی که بعد از حذف پرتغال، شاهد مطرح شدن شایعات بسیاری در مورد رونالدو هستیم، این بازیکن ترجیح داده تا در آرامش، چند روزی را کنار خانواده خود سپری کند. خبر ترک قطر نیز از طریق ویدیویی که در یوتیوب منتشر شده، به اطلاع رسانه‌ها رسید؛ ویدیویی که ابتدا آن را جورجینا، همسر رونالدو در اینستاگرام منتشر کرده بود. در این ویدیو، خانواده رونالدو همراه با کیف‌های مسافرتی خود در حال سوار شدن به جت شخصی فوق ستاره پرتغال هستند.

حالا باید دید در بازگشت از جام جهانی و پس از پشت سر گذاشتن دوران استراحت، رونالدو چه تصمیمی در مورد آینده خود خواهد گرفت. آن چه که مشخص است، کریس در منچستر جایی نخواهد داشت و اخبار زیادی پیرامون حضور وی در کشور عربستان به گوش می‌رسد.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ