کد خبر : 11624

جین | جین خواننده | جین خواننده بی تی اس

جین خواننده بی تی اس BTS راهی سربازی شد

کیم سوک جین یکی از خواننده های این گروه با نام هنری جین نیز شناخته می‌شود.جین حالا با سری تراشیده به خدمت سربازی می رود.

جین خواننده بی تی اس BTS راهی سربازی شد

جین یکی از خواننده های گروه کره ای  بی تی اس برای رفتن به سربازی موهای خود را تراشیده و کچل کرده است.جین یکی از جمله خواننده هایی بوده که از گروه بی تی اس جدا شده تا به سربازی برود. جین سه قطعه انفرادی را با BTS نوشته و منتشر کرده است: “Awake” در سال 2016، “Epiphany” در سال 2018 و “Moon” در سال 2020، که همگی در نمودار دیجیتال Gaon کره جنوبی جز آهنگ های پرطرفدار قرار گرفته اند. گروه بی تی اس یکی از گروه های معروف و پر طرفدار کره ای است. و جین یکی از خوانندگان این گروه می باشد.جین حالا با سر تراشیده باید به دوره سربازی اجباری کره جنوبی برود.

جین گروه بی تی اس

«جین» یکی از اعضای گروه معروف کُره‌ای «بی تی اس»‌ (BTS) خدمت سربازی اجباری کره جنوبی را آغاز می‌کند.

 «کیم سوک جین»‌ که با نام هنری «جین»‌ شناخته می‌شود، به عنوان نخستین و بزرگترین عضو گروه «BTS» دوره ۱۸ ماهه سربازی اجباری را از سه‌شنبه آغاز می‌کند. 

حدود ۳۰۰ نفر از افراد نظامی،‌ پلیس و آتش‌نشان برای ایجاد امنیت در اطراف پادگان محل خدمت این خواننده که در منطقه یونچئون واقع است،‌ حضور داشتند و ده‌ها نفر از طرفداران این گروه نیز برای خداحافظی با «جین»‌ درحالی در سرما تجمع کردند که هواشناسی کره جنوبی بارش برف را برای امروز پیش‌بینی کرده است.

گروه «BTS»‌ در ماه اکتبر اعلام کردند برای سربازی اجباری نام‌نویسی خواهند کرد و «جین»‌ نخستین عضو از این گروه خواهد بود که دوره سربازی را آغاز می‌کند. اعضای این گروه قصد دارند پروژه‌های انفرادی را در پیش بگیرند و در سال ۲۰۲۵ پس از اتمام دوره خدمت هر هفت عضو،‌ به همدیگر ملحق شوند.

جین گروه بی تی اس

«جین»‌ که در چهارم دسامبر ۳۰ساله شد،‌ خدمت سربازی را بیش از زمان مجاز به تعویق انداخته بود. این خواننده پس از سپری کردن دوره پنج‌ماهه آموزشی در پادگان به یگانی که هنوز مشخص نیست اعزام خواهد شد.

شرکت «بیگ هیت میوزیک» که مدیریت برنامه‌های «BTS» را برعهده دارد پیش‌تر اعلام کرده بود که مراسم رسمی برای خداحافظی با «جین»‌ برگزار نخواهد شد و با توجه به مسائل امنیتی از طرفداران خواسته بود در اطراف پادگان تجمع نکنند.

مقام‌های کره جنوبی تمامی مردان ۱۸ تا ۲۸ساله که توانایی جسمی لازم داشته باشند را به سپری کردن خدمت سربازی حدودا دوساله ملزم می‌کند؛ البته این قانون مدت‌ها مورد انتقاد بوده است.

در سال ۲۰۱۹ اعلام شد که اعضای این گروه معروف می‌توانند خدمت سربازی را تا سن ۳۰سالگی به تعویق بیاندازند.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ