کد خبر : 11639

امین حیایی

امین حیایی داغدار خواهرش شد | بغض جگرسوز امین حیایی برای فوت خواهرش

امین حیایی داغدار خواهرش شد و بغض امین حیایی برای فوت خواهرش غوغا کرد.

امین حیایی داغدار خواهرش شد | بغض جگرسوز امین حیایی برای فوت خواهرش

 امین حیایی  در فیلم های متعددی ایفای نقش کرده است. امین حیایی دوبار ازدواج کرده و یک پسر به نام دارا حیایی دارد.امین حیایی بازیگر سینما و تلوزیون است. امین حیایی  در برنامه عصرجدید نیز به عنوان داور حضور داشت.

این بازیگر سینما، در بخش‌هایی از این گفت وگو به ماجرای مرگ خواهرش و نیز نسبتش با تهمینه میلادی اشاره می کند. این بخش از گفت وگو با ببینید:

امین حیایی

در پانزدهمین جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش دوم برای فیلم «براده‌های خورشید» شد. خیلی زمان برد تا بتواند به عنوان بازیگر نقش اول در فیلم‌های سینمایی بازی کند و در اولین نقش آفرینی اش به عنوان بازیگر نقش اول در فیلم «سیب سرخ حوا» (۱۳۷۸) چندان موفق نبود.در دوران تحصیل به فعالیت در تئاتر پرداخت و پس از گرفتن دیپلم، ضمن خدمت سربازی در مرکز هنرهای نمایشی عقیدتی - سیاسی نیروی هوایی فعالیتش را آغاز کرد. در سال ۱۳۷۰ بازیگر یک تئاتر کودکان به کارگردانی ثریا قاسمی بود. 

امین حیایی

او در سال ۱۳۸۱ با بازی در شش فیلم: مزاحم، مانی و ندا، مونس، اثیری، رز زرد و بوی بهشت روی پرده سینماهای تهران رفت و از این حیث رکورددار بود. حیایی همچنین تا به حال در چهار فیلم هتل کارتن، دست‌های آلوده، مزاحم و تله از ساخته‌های سیروس الوند به ایفای نقش پرداخته‌است. وی در سال ۱۳۸۶ برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم شب شد. همسر وی نیلوفر خوش خلق از بازیگران سینمای ایران است وهمچنین تنها فرزند وی «دارا حیایی» است. دارا حیایی متولد سال ۱۳۷۵ است.

 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ