کد خبر : 11698

تعطیلی | تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس یکشنبه 4 دی ماه 1401

اخبار تعطیلی مدارس یکشنبه 4 دی ماه | مدارس یکشنبه 4 دی ماه تعطیل می‌شوند؟

تعطیلی مدارس یکشنبه 4 دی ۱۴۰۱ یا اینکه مدارس کدام استان ها یکشنبه 4 دی تعطیل است سوال پرتکرار والدین و دانش آموزان است.

اخبار تعطیلی مدارس یکشنبه 4 دی ماه | مدارس یکشنبه 4 دی ماه تعطیل می‌شوند؟

برنامه تعطیلی مدارس  یکشنبه 4 دی ماه و اخبار مربوط به این سوال که یکشنبه 4 دی ماه مدارس کدام استان ها تعطیل خواهد بود سوال مهمی است که والدین و دانش آموزان به دنبال پاسخ آن هستند. تا این لحظه خبر قطعی از تعطیلی مدارس یکشنبه 4 دی ماه از منابع رسمی منتشر نشده و هنوز درباره اینکه مدارس کدام استان ها یکشنبه 4 دی ماه تعطیل است اعلام نشده اما به محض اطلاع از منابع معتبر خبر درست درباره تعطیلی مدارس یکشنبه 4 دی ماه  را منتشر خواهیم کرد...

اطلاعیه تکمیلی تعطیلی مدارس یکشنبه 4 دی ماه

مدارس تهران یکشنبه 4 دی تعطیل شد.

 آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: با توجه به برودت هوا و یخبندان معابر، آموزش در مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه لواسانات و رودبار قصران، روز یک شنبه 4 آذرماه غیر حضوری خواهد بود.

شایان ذکر است، امتحانات این مدارس، بر اساس تصمیم مدیر واحد آموزشی و شورای مدرسه برنامه ریزی و اجرا خواهد شد در صورت استفاده از مجوز تعطیلی ایام امتحانات مجددا با کمیسیون منطقه هماهنگی‌های لازم به عمل آید.

همچنین طبق اعلام، آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، به علت بارش برف و برودت هوا، آموزش همه مقاطع تحصیلی شهرستان‌های پردیس و فیروزکوه و مقطع ابتدایی شهرستانهای دماوند و رودهن در نوبت صبح روز 4 دی 1401 به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد.

تعطیلی مدارس

 

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • کی

    سلام کی صندوق فرهنگیان واریز می شود بخدا احتیاج دارم

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ