کد خبر : 11717

الهام حمیدی | استایل الهام حمیدی | همسر الهام حمیدی

الهام حمیدی در لباس پلیس | ظاهر با اقتدار الهام حمیدی به عنوان مامور+ عکس

ظاهر با اقتدار الهام حمیدی به عنوان مامور انتظامی را در ادامه ببینید.

الهام حمیدی در لباس پلیس | ظاهر با اقتدار الهام حمیدی به عنوان مامور+ عکس

الهام حمیدی بازیگر خوش چهره و خوش استایل ایران است. الهام حمیدی در فیلم های بسیاری نقش آفرینی کرده است. الهام حمیدی عکس های متنوعی از خود در فضای مجازی منتشر کرده است. الهام حمیدی در دوران بارداری دومش به سر می برد. عکسی که الهام حمیدی از خود منتشر کرده است او را مدل نشان می دهد.

ظاهر با اقتدار الهام حمیدی به عنوان مامور انتظامی را در ادامه ببینید.

الهام حمیدی

خانم حمیدی می گوید از اول دبستان چند کلاس بازیگری رفته و اولین بار در سن ۷ سالگی جایزه بازیگری در منطقه را دریافت کرده است.

الهام حمیدی در سال ۱۳۷۹ یک ترم در کلاس‌های بازیگری شرکت کرد و در همان کلاس‌ها برای بازی در فیلم «آوایی در گلستان» به کارگردانی رامین لباسچی انتخاب شد. وی در اوایل دهه ۸۰ به سرعت مورد توجه بینندگان قرار گرفت.

خانم حمیدی اولین بار در سریال آتش و شبنم به کارگردانی محمد ابراهیم سلطانی فر که بین سالهای ۱۳۷۹ تا ۱۳۸۲ ساخته شد ایفای نقش کرد.

پس از بازی در سریال پر بیننده مسافری از هند ساخته قاسم جعفری و بازی در فیلم خیلی دور خیلی نزدیک به کارگردانی رضا میرکریمی نامش بر سر زبان ها افتاد.

اکثر نقش های خانم حمیدی مشابه هم بوده اند. وی می گوید بازی در نقش های منفی را دوست ندارد، اما به کارهای طنز علاقمند است.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ