کد خبر : 11726

حمید فرخ نژاد | حمیدفرخ نژاد بازیگر | حمید فرخ نژاد و عوامل سریال سقوط

حمید فرخ نژاد با خود خواهی یک پروژه میلیاردی را به خاک سیاه نشاند !

نامه سرگشاده گروه تولید سریال «سقوط» به حمید فرخ‌نژاد که به شرح زیر است.

حمید فرخ نژاد با خود خواهی یک پروژه میلیاردی را به خاک سیاه نشاند !

حمید فرخ نژاد که در فضای مجازی به تشویق جوانان بر علیه حکومت پست هایی منتشر کرده است مورد انتقاد قرار گرفته است او قبل خروج از کشور در فیلم سقوط نقش بازی کرده است که با این عمل او به این فیلم که اکران نشده است ضرر زیادی وارد کرده است و احتمال پخش نشدن این فیلم ممکن است حالا عوامل فیلم نامه ای به حمید فرخ نژاد  نوشته اند گروه تولید سریال «سقوط» در نامه‌ای سرگشاده، اعتراض خود را نسبت به واکنش‌های اخیر حمید فرخ‌نژاد، یکی از بازیگران اصلی این پروژه اعلام کردند. به عقیده سازندگان این سریال، اظهارات  حمید فرخ‌نژاد پخش «سقوط» را به مخاطره می‌اندازد. 

متن نامه عوامل این پروژه به شرح زیر است:

حمید خان فرخ‌نژاد؛

سلام که رسم ادب و معرفت و احترام است!

 

همه ما تیم تولید سریال «سقوط» شوکه هستیم. مگر می‌شود مرارت‌هایی که در روزهای سخت و خاک‌آلود فیلمبرداری در کوه و بیابان کشیدیم، از خاطر برد؟ مگر می‌شود شب‌های سرد سقز را که با مهمان‌نوازی هموطنان عزیزِ کُرد گرم شده بود، فراموش کرد؟ مگر می‌شود شب‌بیداری عوامل تولید و علاقهِ‌شان را به تولید سریالی متفاوت و جذاب برای مردم از یاد برد؟ 

.

حمید خان!

چطور می‌شود که زحمت‌های گروهی را که خود در میان‌شان بودید، نبینید و تصمیمی فردی بگیرید که پخش سریال به مخاطره بیفتد؟ چطور می‌شود وقتی یاد بیانیه‌نویسی بیفتید که کارتان تمام شده باشد و بی‌خبر بار سفرتان را هم بسته باشید، ولی برایتان مهم نباشد که بقیه اعضای گروه چه بلایی بر سرشان می‌آید؟ 

.

چقدر سخت است که چند روز قبل همدیگر را در آغوش گرفته باشیم و برای هم آرزوی موفقیت در پروژه‌های بعدی را کرده باشیم و حالا همان آدم‌ها را در مخمصه‌ای گرفتار کرده باشید که انگار زحمات یکساله‌شان خاکستر شده. چقدر خودخواهانه است که شرایط سخت کنونی مردم را دیده باشیم و بدتر از آن را، سر همکاران خود آورده باشید. چقدر عجیب است که خبرهای درگوشی حل مشکل خروج هنرمندان را شنیده باشیم و دقیقا رفتاری کنید که مشکل ممنوع‌الخروجی دوباره برای همه هنرمندان و دوستانتان برقرار شود.

.

جناب فرخ‌نژاد!

کاش معرفتی بود، کاش حرمت نان و نمک همچنان مقدس بود، کاش رفتار حرفه‌ای فقط در هنگام نقد کردن چک معنا پیدا نمی‌کرد، کاش ارزش کلمه‌ها اینقدر راحت و آسان نمی‌شکست.

همکاران شما در سریال «سقوط»

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • حسن

    بهترین انتخاب ممکن را داشت این حمیدخان شما
    دست مریزاد بخدا
    دست پروروهء خود حکومت هم یاغی شده

  • هم وطن

    این آدم مثل یه کرم تواین مدت یه پیله دور خودش تنید بعدش از پیله اش زد بیرون وپرید ورفت اونور آب باز شروع بکنه به نوشخوار کردن و باز تنیدن پیله؛ بی خیال هرچی کرم داداش

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ