کد خبر : 11729

سیما تیرانداز | سیما تیرانداز بازیگر | سیما تیرانداز در شب یلدا

سیما تیرانداز شب یلدا را متفاوت برگزار می کند | این مراسم یلدا لنگه نداره!+عکس

سیما تیر انداز با انتشار استوری از ایتام مبتلا به بیماری صعب العلاج حمایت کرده و از مردم نیز درخواست کمک به این کودکان را دارد.

 سیما تیرانداز شب یلدا را متفاوت برگزار می کند | این مراسم یلدا لنگه نداره!+عکس

سیما تیرانداز بازیگر زن خوب کشورمان است سیما تیر انداز متولد 1349 در تهران است.سیما تیر انداز همسر سابق ناصر هاشمی بازیگر بود اما اکنون با مجید جوزانی ازدواج کرده است و حاصل این ازدواج یک فرزند پسر به نام رایان می باشد.سیما تیر انداز در فضای مجازی نیز فعال است او به مناسبت شب یلدا استوری منشر کرده و از مردم خواسته که ایتام مبتلا به بیماری صعب العلاج را در این شب حمایت کنند.

استوری سیما تیر انداز

رویای سیما تیر انداز

از کودکی رویای بازیگری داشتم حتی یادم می آید در دنیای بازی کودکانه با دختر عمویم عهد کردیم که من بازیگر و او مهندس شیمی شود.

در حدی این قول و قرارمون جدی بود که حتی سوزن آوردیم و با خون انگشتانمون به هم قول دادیم به هدفمون برسیم حالا من بازیگرم و دختر عمویم مهندس شیمی است.

سیما تیرانداز

یک روز در دبیرستان همکلاسی پشت سریم می گفت خواهرم در کلاس بازیگری ثبت نام کرده که من هم پرسیدم آدرس کلاس ها رو به من بگو من هم می خواهم به آن کلاس بروم.

آدرس را که که به من داد دقیقا در خیابان دریای نور بود که یک کوچه با منزل ما فاصله داشت و اینطور شد که رفتن و در کلاس ثبت نام کردم.

بعد از پایان دوره بازیگری در سه کار تئاتر بازی کرد تا اینکه سال 1368 وقتی 17 ساله بود با فیلم سینمایی هامون به کارگردانی داریوش مهرجویی جلوی دوربین رفت.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ