کد خبر : 11805

شلوار | شلوار جین | شلوار جین مناسب

تصاویر بهترین و زیباترین شلوار جین مد روز |کدام شلوار جین مناسب شماست؟

پوشیدن شلوار جین حس خوبی به آدم می دهد خصوصا اگر شلوار جین شیک و خاصی باشد.اما خریدن شلوار جین نیاز به راهنمایی هایی دارد که ما در اینجا برای شما قرار می دهیم.

تصاویر بهترین و زیباترین شلوار جین مد روز |کدام شلوار جین مناسب شماست؟

شلوار جین و لباس های جین همیشه مد روز محسوب می شوند ممکن است مدل شلوار جین و لباس جین تغییر کند مثلا شلوار جین با مدل چروک یا زاپ دار باشند و این گونه مدل ها دمده شوند ولی شلوار جین ساده همیشه مد روز است. 

شلوار جین

خیلی ها را می شناسم که چندین سال است از یک شلوار جین استفاده میکنند، شلوار جین شان فرم بدن آن ها رابه خود گرفته و جزو لباسهای همیشگی آن ها شده است.مجله مد پارس ناز ،همه ی عاشق شلوار جین هستیم و محال است کمد لباسی بدون این شلوارهای جالب انگیزناک و دوست داشتنی باشد.

با این همه ی علاقه همیشه یک مشکلی است و آن انتخاب مناسب شلوار جین است.بعضی ها نمیدانند چه شلواری خریداری کنند که مناسب انها باشد و بعد از کلی جست و جو و خرید و کلی ور رفتن با شلوار میگویند اونی که تصور می‌کردم نیست دقت کنید که مشکل از شلوار نیست، بلکه از انتخاب اشتباه ما است.

خیلی ها تا میبینند یکی یک شلوار زیبا و فیت پوشیده و خیلی به بدنش می‌نشیند می‌روند و دقیقا مثل همان را میخرند و بعد می‌بینند که: اونی که تصور میکردم نشد به این نکته توجه داشته باشید که هر بدنی فرم خاص خودش را دارد و باید مناسب با فرم و اندازه بدن لباس پوشید نه صرفا به این دلیل که چون به یکی خیلی می آید به ما هم بیاید! نه، هر کس برای خوشتیپ شدن و خوش پوش بودن باید مناسب با بدن خودش و چیزی که به او می‌نشیند لباس بپوشد.

حالا من باید چی بپوشم؟

شلوار جین

شلوار جین مناسب برای هر فرمی ازبدن مخصوص همان بدن است و کسانی می توانند شلوار جین مناسب بخرند که مدل و اندازه بدن شان را بشناسند. در ادامه بشما در قدم اول کمک میکنیم، یعنی شناختن استایل بدنی.

انواع فرم های بدنی

شلوار جین

در صورتی که شما اندام ساعت شنی دارید.اندام ساعت شنی یعنی شما کمر باریک و باسن بزرگی دارید، پس شلوار فاق کوتاه برای شما اصلا مناسب نیست، چون اصلا تا کمر نمیرسد! دنبال شلواری باشید که در ناحیه پشت چند تکه باشند و حالت گرد را در ناحیه باسن ایجاد کرده باشند، وگرنه مجبورید گودی کمر شلوار را کلی درز بگیرید.

به علاوه سراغ شلوارهایی بروید که در ناحیه کمر، پشت‌شان بالاتر از جلویشان است. شلوارهای جین چکمه‌ای برای اندام شما بهترین هستند، اما چسبان‌ها هم به‌تان می آیند. اگر نمی خواهید اندام خوب‌ تان را پنهان کنید، پس سراغ جین بگی و جین پسرانه نروید.

در صورتی که شما اندام منحنی دارید

شلوار جین

اندام منحنی یعنی: افرادی که بالای پاهایشان نسبت به بخش زانو به پایین، خیلی چاق‌تر است. و می بایست از شلوارهای جین دم‌ پا گشاد استفاده کنند. آن هم مدلی که دم‌ پای آن از بالای زانو شروع شود. این مدل کمک شان ‌می کند لاغری بخش پایین پاهای شان متناسب بنظر برسد.

 افرادی که اندام منحنی دارند، به علاوه بهتر است مدل‌های فاق بلند را انتخاب کنند که شکم شان را تخت نشان دهد.

در صورتی که اندام شما فرم مدل گلابی است

شلوار جین

فرم گلابی یعنی: شکلی ازبدن که بالا تنه از بخش تحتانی بدن‌تان کوچک تر باشد. کسانی که که فرم بدن شان Pear Shaped یا شبیه گلابی است، باید سراغ شلوارهای دم‌پا گشاد بروند با این تفاوت که بخش بالای زانو دراین شلوار، میتواند فیت بدن باشد.

اندازه و فیت بودن شلوار جین زنانه در بالای زانوها سبب می شود سلولیت‌ یا بد شکلی پا جمع شود و به چشم نیاید.

در صورتی که شما لاغر و بلند قد هستید

شلوار جین

شلوار جین

کسانی که که قدشان بلند است و پاهای لاغر و کشیده دارند تقریباً میتوانند هر مدل شلوار جین که میخواهند بپوشند.به گزارش پارس ناز باوجود این بعضی مدل‌ها بیشتر به آن‌ها می آید. بعنوان مثال: پوشیدن شلوار جین چسبان جذب که پایین آن کمی ریش ریش شده است یا برش دارد میتواند استایل آن‌ها را شیک‌تر کند.

به علاوه پوشیدن مدل‌ هایی که دم‌ پا گشاد هستند، بدن این افراد را بسیار زیبا و روی فرم نشان خواهد داد. 

در صورتی که شما ران های چاقی دارید

شلوار جین

چنانچه شما ران های چاقی دارید کافی است شلوار جینی انتخاب کنید که رنگ آن زیاد روشن نباشد و قسمت سنگ شور شده آن روی ران ها باشد نه در کناره های شلوار تا به این ترتیب کشیدگی ران ها را بیشتر نشان دهد.

شلوار جین

 جین راسته و ساده ران های چاق را کمی محو می کند.هم چنین می توانید شلوار هایی که دم پا هستند را هم امتحان کنید.

در صورتی که پاهای لاغری دارید

شلوار جین

چنانچه شما اندام لاغری دارید اصلا به دنبال این نباشید که بخواهید با پوشیدن شلوار جین گشاد خودتان را چاق نشان دهید. زیرا که دراین شلوارها کاملا گم می‌شوید. بهترین شلوار برای شما جین مخصوص افراد لاغر یا همان جین اسکینی است.

شلوار جین

 این شلوار فقط برای افراد خیلی لاغر مناسب است. جین اسکینی برای افراد لاغر خیلی مناسب است.

در صورتی که قد کوتاهی دارید و ریز اندام هستید

شلوار جین

دراین صورت، شما نباید چیزی بپوشید که پاهایتان را گنده و چاق نشان دهد، چون کوتاه و خپل بنظر می رسید. بهترین انتخاب جین چسبان است و جین‌های چکمه‌ای. اگر پاهایتان کوتاه نیست، می توانید جین دم‌پا گشاد را هم امتحان کنید، ولی قدتان را کوتاه میکند.

 اگر پاهایتان لاغر است، جین‌های روشن را امتحان کنید. 

شلوار جین

اگر صندل می پوشید می توانید شلوارهایی که در پاچه شان، تا خورده گی دارند را هم امتحان کنید. 

شلوار جین را با چه چیزی ست کنیم؟

شلوار جین

حال که فهمیدیم چه نوع شلواری با فرم بدن مان مناسب است این سوال پیش می آید که: حالا با شلوار چی بپوشیم؟ خب، اول نوبت به انتخاب بلوز میرسد. نخستین چیزی که میتوانید برای پوشیدن به همراه شلوار جین سراغ آن بروید بلوز است و بعد هم، تیشرت و تاپ زنانه رنگی است.

« زمانی که جین تیره می پوشید سراغ رنگ‌های تند، پر رنگ و شاد بروید و وقتی جین روشن پوشیده‌اید از انواع رنگ‌های ملایم، روشن و شاد کمک بگیرید. »

بهتر است شلوار جین زنانه ای را انتخاب کنید که فاق بلند است. این مدل شلوار، استایل خانمانه‌تری بشما می دهد. تمام شومیز را روی شلوار نیندازید. یا آن رابه طور کامل داخل شلوار بگذارید یا تنها جلویش را. استفاده از شومیزهای راه راه سیاه و سفید، می تواند استایل‌ تان را شیک‌ تر کند. به خصوص که امسال لباس‌های راه راه مد شده‌اند.

پوشیدن یک کت تک و مخصوص

شلوار جین

داشتن کت تک همان قدر که برای مردان مهم است، برای زنان هم اهمیت دارد. به خصوص وقتی پای ست کردن لباس با شلوار جین وسط می آید.به گزارش مجله مد پارس ناز یک کت تک زنانه شیک و خاص تهیه کنید و آنرا برای روزهایی بگذارید که می خواهید با شلوار جین‌تان استایل تازه‌ای بسازید.

« علاوه بر کت‌های ساده و خانمانه، به علاوه میتوانید سراغ کت‌هایی بروید که با دکمه، نوار، زیپ و غیره رویشان کار شده است. »

کدام شلوار جین را با کدام کفش ست کنیم؟

شلوار جین

بحث فنی هم همینجاست! این‌که وقتی بالا تنه و پایین تنه اوکی شد این سوال پیش می آید که: حالا با این همه ی اینا چی پام کنم؟ در آغاز این پارت، گفتیم که می توانید به همراه شلوار جین زنانه، از شومیز استفاده کنید. برای تکمیل کردن این سبک پوشش و استایل‌های مشابه، می توانید از کفش پاشنه بلند کمک بگیرید.شلوار جین + کفش پاشنه بلند

شلوار جین + نیم بوت

شلوار جین

در صورتی که نیم بوت بهاره دارید میتوانید آن رابه استایلی اضافه کنید که شلوار جین و بلوز زنانه را درکنار هم قرار داده است. در زمستان هم که تکلیف مشخص است آن رابا شلوار جین و پلیور شیکتان بپوشید.

شلوار جین + اسنیکرز « کفش کتانی »

شلوار جین

داشتن یک جفت اسنیکرز سفید ، مثل استن اسمیت آدیداس یا اسنیکرز مشکی با بندهای سفید یا حتی کفشی تمام مشکی، سه گزینه‌ی مناسب هستند که با انواع رنگ‌های شلوار جین زنانه ست میشوند و استایل زیبایی برای شما خواهند ساخت.

مدلهای شلوار جین

حالا که فهمیدیم چگونه شلوار جین بپوشیم و این‌که چه چیزی رابا شلوار جین ست کنیم مدل هایی زیبا و جدید از این جنش شلوار های دوست داشتنی رابه نظاره مینشینیم.

ست کردن شلوارجین

شلوار جین

راهنمای انتخاب شلوار لی زنانه و دخترانه

شلوار جین

نکات پوشیدن شلوار جین

شلوار جین

مدل شلوار جین شیک زنانه ،مدل شلوار جین در انواع طرح و رنگ های متنوع

شلوار جین

شلوار جین

مدلهای شلوار جین زنانه و دخترانه

شلوار جین

 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ