کد خبر : 11833

نمایش خانگی | شبکه نمایش خانگی | سریال های نمایش خانگی

شبکه نمایش خانگی : پخش سریال های جدید در راه است | سریال های جدید نمایش خانگی

شبکه نمایش خانگی، پلتفرم ها با پخش سریال و برنامه های ترکیبی با صدا و سیما رقابت می کند.

شبکه نمایش خانگی : پخش سریال های جدید در راه است | سریال های جدید نمایش خانگی

این روز ها شبکه نمایش خانگی با پخش سریال ها و برنامه های ترکیبی جذاب مخاطبان زیادی را جذب خود کرده بطوری که  شبکه نمایش خانگی با صدا و سیما رقابت پایاپای دارند.مخاطبین تلویزیون علاوه بر تماشای برنامه های صدا سیما حالا برنامه های شبکه نمایش خانگی را هم دنبال می کنند و روزها یا هفته ها منتظر پخش سریال یا برنامه مورد علاقه خود از شبکه نمایش خانگی می مانند.

خصوصاً برخی از سریال‌ها همچون « پوست شیر » که دوباره به پخش برگشته و پای به کارزار رقابت گذاشت. از سویی دیگر سریال «جیران» حسن فتحی که مخاطبین خودش را دارد قدری درگیرِ پلان‌های کش‌دار شده و از ریتم افتاده است. این امیدواری وجود دارد دوباره اتفاقاتِ هیجان‌آور و خیره‌کننده به این سریال برگردد و مخاطب را در انتظارِ قسمت بعدی قرار دهد.

سریال های جدید نمایش خانگی

«بی‌گناه» تا 26 قسمت به کار خودش ادامه می‌دهد، « آفتاب پرست »، «آنتن» و « روزی روزگاری مریخ » از آثار طنز پلتفرم‌ها به شمار می‌رود. «شبکه مخفی زنان» 30 قسمت و «خون سرد» هم تا 20 قسمت، پذیرای بینندگان‌شان هستند.

اما در این میان خبرهایی هم از چند سریالِ جدید به گوش می‌رسد. از «پدر گواردیولا» گرفته تا «آمستردام» و «آکتور» که بیش از بقیه به پخش نزدیک شده‌اند.

پیگیری‌های نشان می‌دهد «آمستردام» به تهیه‌کنندگی مرتضی شایسته و کارگردانی مسعود قراگزلو قرار است در فصل زمستان از نماوا پخش خود را آغاز کند. کاری که در آن شهرام حقیقت‌دوست، مهدی پاکدل، مهدی سلطانی، رویا جاویدنیا، مینا ساداتی، مجتبی پیرزاده، نسیم ادبی و هنگامه قاضیانی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال «آمستردام» موضوع اجتماعی عاشقانه دارد که داستان چند دوست را روایت می‌کند که درگیر ماجرایی عاشقانه می‌شوند و سرنوشت مسیر متفاوتی برایشان رقم می‌زند.

در فیلیمو هم بحثِ «آکتور» مطرح است که نوید محمدزاده در آن به ایفای نقش پرداخته و بعد از حضور در «قورباغه» هومن سیدی این دومین سریالی است که این بازیگر در آن بازی می‌کند.

سریال «آکتور» نخستین تجربه سریال‌سازی نیما جاویدی است که با حضور بازیگران مطرحی جلو دوربین رفته است. نوید محمدزاده، احمد مهران‌فر، هانیه توسلی، هومن برق‌نورد، هستی مهدوی‌فر، گلاره عباسی و مهراوه شریفی‌نیا بازیگران سریال آکتورند.

داستان «آکتور» درباره زندگی پر‌فراز‌و‌نشیب چند بازیگر مستعد تئاتر است که بعد از پیشنهادی که به آنها می‌شود، زندگی‌شان دستخوش ماجراهایی پیچیده می‌شود.

سریال های جدید نمایش خانگی

همچنین قرار است سریال «دادزن» از پلتفرمِ جدید «فیلم ناب» و پخش برنامه ترکیبی «دست به مهره» از نماوا پخش‌شان را به زودی آغاز کنند.

براساس پیگیری از ساترا محتواهای حرفه‌ای تولید شده در نوبت انتشار شامل پنج عنوان سریال جدید است که از فصل زمستان پخش آنها در پلتفرم‌های فیلیمو، نماوا، فیلم‌نت، ویدئوتو و فیلم‌ناب شروع خواهد شد.

باید دید کدام سریال‌هایی که نام‌شان در فضای‌مجازی دست به دست می‌شود در فصل زمستان، فضایِ شبکه نمایش‌خانگی را نونوار خواهد کرد؟

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ