کد خبر : 11910

یارانه | یارانه نقدی | یارانه نقدی یا کالابرگ الکترونیک

پرداخت یارانه نقدی برای اقتصاد کشور بهتر است | مردم خواستار یارانه نقدی هستند

مردم کشور بیشتر خواستار یارانه بصورت نقدی می باشند و طالب کالابرگ الکترونیک نیستند.

پرداخت یارانه نقدی برای اقتصاد کشور بهتر است | مردم خواستار یارانه نقدی هستند

یکی از کارشناسان اقتصادی بر این تاکید دارد که یارانه نقدی بهتر از کالابرگ است.او بر اینکه پرداخت یارانه نقدی در شرایط کنونی کشور بهتر است تاکید و همچنین گفت یارانه نقدی چیزی است که مردم می خواهند و مردم بیشتر طالب دریافت یارانه بصورت نقدی هستند.

غلامرضا قربانی مقدم کارشناس اقتصادی در مورد اجرای کالابرگ الکترونیکی، اظهار کرد: اینکه از پرداخت یارانه نقدی به سمت کالابرگ الکترونیکی برویم مورد خوشایند مردم نیست و مردم علاقه‌ای به تغییر در این مورد ندارند.

وی اضافه کرد: در شرایط کنونی بهتر است تا پول را به خود مردم بدهیم تا بر اساس نیاز و برنامه‌ریزی‌های خود برای آن تصمیم گیری کرده و هزینه کنند.

یارانه نقدی یا کالابرگ

این کارشناس اقتصادی با اشاره به مشکلات کالابرگ الکترونیکی گفت: اگر اجرایی کردن کالابرگ الکترونیکی با مشکل مواجه شویم، آن زمان چه کسی پاسخگو خواهد بود، اینکه کالابرگ الکترونیکی در دیگر کشورها پیاده می‌شود را با توجه به زیرساخت‌های موجود بخواهیم در کشورمان پیاده سازی کنیم کار درستی نیست.

قربانی مقدم در گفت‌وگو با ایرنا بیان کرد: بر همین اساس و با توجه به شرایط کنونی پرداخت یارانه به صورت نقدی بهتر است، چراکه مردم خود برای پولشان تصمیم می‌گیرند و از سوی دیگر این احتمال وجود دارد که در کالابرگ الکترونیکی پول‌ها به مسیرهای دیگری برود.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ