کد خبر : 11959

سهام عدالت | سود سهام عدالت | در گاه های اطلاع رسانی سهام عدالت

اخبار سهام عدالت را از این در گاه ها دنبال کنید

در گاه های اطلاع رسانی از جرئیات چگونگی واریز مرحله نخست سود سهام عدالت درسال جاری اعلام شدند.

اخبار سهام عدالت را از این در گاه ها دنبال کنید

معاونت فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اعلام کرد: کسانی که در سهام عدالت ، سهامدار هستند برای اطلاع از میزان پرداختی سود سهام عدالت سال منتهی به اسفند ماه 1400 را از طریق درگاه ذینفعان بازار سرمایه به نشانی ddn.csdiran.ir مراجعه کنند. مشمولان سود سهام عدالت می توانند از این طریق تمام اطلاعات درباره سود سهام عدالت را کسب کنند.

در این راستا سهامداران عدالت پس از ورود به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه می توانند با کلیک بر روی گزینه تاریخچه سود سهام عدالت مبلغ سود دریافتی خود را مشاهده کنند.

همچنین سهامدارانی که سجامی نشده اند نیز می توانند با مراجعه به تارنمای  sahamedalat.ir و یا تماس با مرکز تماس 1569 داخلی یک، نسبت به واریز سود سهام عدالت خود مطلع شوند.

شایان ذکر است مرحله نخست واریز سود سهام عدالت به 43 میلیون و 740 هزار نفر ایرانی از صبح روز چهارشنبه گذشته از طریق شبکه بانکی آغاز شده است و در این مرحله، سهامدارانی که در پرتفوی سهام خود 452، 492 و 532 هزار تومان دارند به ترتیب 510، 555 و 600 هزار تومان و افرادی که پرتفوی یک میلیون تومانی در اختیار دارند، مبلغ یک میلیون و 128 هزار تومان سود علی الحساب دریافت می کنند.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ