کد خبر : 11987

سقوط | سریال سقوط | سریال سقوط پخش می شود

سریال سقوط با بازی حمید فرخ نژاد در تلویزیون پخش می شود !

امکان پخش سریال سقوط در تلویزیون وجود دارد.

سریال سقوط با بازی حمید فرخ نژاد در تلویزیون پخش می شود !

با وجود اینکه سریال سقوط که حمید فرخ نژاد در آن ایفای نقش کرده مجوز ساخت ندارد اما اخیرا از پخش سریال سقوط در فضای مجازی خبر رسیده است که سریال سقوط در حال دست به دست شدن در فضای مجازی برای پخش است.حواشی حمید فرخ نژاد بحث پخش سریال سقوط را به فضای دیگر کشاند.

حواشیِ اقدامات حمید فرخ‌نژاد، بحث نمایش سریال «سقوط» را به فضایِ‌مجازی کشاند؛ سریالی که آن‌قدر در سکوت خبری پیش رفت که اگر این حرف و حدیث‌ها و گستاخی‌های بازیگرش پیش نمی‌آمد شاید تا زمانِ انتشار، پایِ آن به رسانه باز نمی‌شد.

اما در حالی که چندی پیش نامه‌ای از سوی ساترا به فیلیمو تحت عنوانِ «نداشتن مجوز ساخت» ارسال شد؛ حالا خبر‌هایی حاکی از پخش آن رسانه‌ای شده است. آیا امکان دارد سریالی بدون مجوز ساخت، سر از پخش درآورد؟

پیگیری‌ها از ساترا نشان می‌دهد هر چند این سریال مجوز تولید نداشته است، اما باید صبر کرد و دید آیا محتوای سریال توانسته است منطبق با ممیزی سازمان صدا و سیما باشد و آیا این سریال موفق به اخذ مجوز پخش خواهد شد یا خیر؟

سریال سقوط

با توجه به این موضوع فعلاً درباره پخش سریال‌های جدید نمایش‌خانگی باید به همان خبرِ چند روز گذشته بسنده کرد که «آمستردام» بیش از بقیه سریال‌های مطرح شده خودش را مهیای انتشار کرده و در فیلیمو هم احتمالاً «آکتور» جدیدترین سریال باشد. (مشروح خبر چند روز گذشته با عنوان «فصل زمستان سریال‌های جدید به نمایش‌خانگی می‌آیند» را اینجا بخوانید)

البته براساس پیگیری‌های ما از ساترا سریال مترجم از نماوا هم پیگیر اخذ مجوز از ساترا است.

گفتنی است «مترجم» سریالی درام و رازآلود به نویسندگی و کارگردانی بهرام توکلی و تهیه‌کنندگی سعید ملکان است. «مترجم» اولین سریال بهرام توکلی در شبکه نمایش خانگی به شمار می‌رود؛ این سریال براساس فیلمنامه خود بهرام توکلی و به تهیه‌کنندگی سعید ملکان تولید شده و صابر ابر، مجتبی پیرزاده، مهتاب ثروتی از جمله بازیگرانی‌اند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند.

داستان فیلم درباره یک مترجم جوان است که در شغلش مسیر‌های تازه‌ای را کشف می‌کند و به رازی خانوادگی پی می‌برد که روی زندگی‌اش سایه می‌اندازد.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ