کد خبر : 11988

بهاره افشاری | بهاره افشاری بازیگر | واکنش بهاره افشاری

بهاره افشاری به اظهارات لوکادیا بازیکن پرسپولیس واکنش نشان داد ! +عکس

بهاره افشاریبازیگر سینما و تلویزیون به اظهارات لوکادیا پرسپولیسی در اینستاگرام واکنش نشان داد.

بهاره افشاری به اظهارات لوکادیا بازیکن پرسپولیس واکنش نشان داد ! +عکس

بهاره افشاری بازیگر زن سینما و تلویزیون به اظهارات لوکادیا بازیکن پرسپولیسی در صفحه شخصی خود واکنش نشان داد.بهاره افشاری نسبت به لوکادیا بازیکن پرسپولیس که به کشور خودش بازگشته است و قرار داد با پرسپولیس را یکطرفه فسخ کرد و پس از رفتنش گفت : من از اروپا به کشوری رفته بودم انگار 100 سال از دنیا عقب است در فضای مجازی واکنش نشان داد.واکنش بهاره افشاری را در ادامه ببینید.

بهاره افشاری

بهاره افشاری فعالیت هنری اش را سال ها پیش با یک سریال آغاز کرد. اما به دلیل تجربه ی بد در آن کار دوست ندارد از آن کار در کارنامه هنری خود نام ببرد و تصمیم گرفت تا برای همیشه از دنیای بازیگری کنار برود.

اما کیانوش عیاری توانست بعد از گذشت چندسال این بازیگر جوان را راضی به همکاری کند تا در جدیدترین ساخته اش که سرگذشت دکترمحمد قریب است به ایفای نقش بپردازد.

افشاری در این کار در دو نقش بازی می کند و پس از آن یک پیشنهاد ناب و جدید سومین کار هنری او رارقم زد. نقش فرشته برای او به قدری خاص بودکه برای لوث شدنش حاضر نیست هر نقش دیگری را بپذیرد.

بهاره افشاری با فیلم ناف به کارگردانی محمد شیروانی در سال 1381 وارد عرصه سینما شد. او پس از آن در فیلمهای صد سال به این سالها و تسویه حساب به ایفای نقش پرداخت.

او در سال 1392 در فیلم معراجی ها به ایفای نقش پرداخت. معراجی ها فیلمی به کارگردانی مسعود ده نمکی و محصول سال 1392 است. 

بهاره افشاری در سال 1393 در سریال آخرین بازی به کارگردانی حسین سهیلی بازی کرده است.

داستان سریال درباره پسری به اسم قباد است که مانی نوری آن را بازی میکند. قباد آخرین بازی در عالم رویا و توهمات خودش سیر می کند و دوست دارد به سرعت ستاره ای مطرح بشود و ره صد ساله را یک شبه طی کند.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ